PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z HTC HD2



Medium
13.12.12, 21:53
Witam serdecznie, jest to mój pierwszy post na forum więc proszę o wyrozumiałość i w przypadku wyboru złej kategorii proszę o przeniesienie postu. :):):)

Mam pewien problem dotyczący mojego HTC HD2 działającego na fabrycznym Windowsie, dodałem do niego tylko CHT Editor. Problem dotyczy płynności pracy telefonu, mianowicie, bardzo często zacina się, pojawiają się komunikaty typu "trwa uruchamianie HTC SENSE", telefon zawiesza się podczas przeglądania eksploratora plików, lub nawet w głównym menu. Bardzo często pojawia mi się komunikat, (ostatnio doprowadza mnie do szału) który mówi o braku pamięci i podpowiada abym zamknął zbędne procesy (szukałem już w sieci odpowiedzi na ten komunikat lecz nie znalazłem praktycznie nic) dodam, że ten komunikat uniemożliwia mi korzystanie między innymi z gier czy też aparatu - bardzo denerwujący. Na koniec chciałem podkreślić, że jestem "zielony" co do korzystania z WM, jest to mój pierwszy smartfon więc proszę o wyrozumiałość. Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi, uwagi, wskazówki i pytania. Z góry dziękuję każdemu kto będzie się starał pomóc mi z moim problemem.