PDA

Zobacz pełną wersję : ciagle grajacy dzwonek sms



ligen
01.01.11, 14:34
witam wszystkich. wczoraj wgralem sobie dzwonem na sms inny niz te oryginalne i zauwazylem spory problem. dzwonek gra ok tylko gdy dostane sms to odczytuje go a dzwonek gra nadal az do skonczenia sie pisenki. dodam ze dzwonek ma ponad minute i nie wiem jak sobie z tym poradzic bo nie chce aby gral caly czas nawet gdy juz odczytam sms. mozna cos z tym zrobic czy musze zrobic krotszy dzwonek heheheeheh. licze na wasza pomoc bo ja jak narazie jestem zielony w tym bo mam hd2 od 2 dni. pozdrawiam wszystkich

Smogg
01.01.11, 14:50
Niestety, musisz wgrać krótszy dzwonek - WM odtwarza cały dźwięk ustawiony jako powiadomienie SMS i na to nic nie poradzisz :)

ligen
01.01.11, 16:10
ok dzieki a swoja droga to dziwne bo sygnal polaczenia jak odbierzesz to przestaje grac a sms gra caly czas. moze ktos cos wymysli na ten problem

lakikwap
01.01.11, 19:55
kurcze no i mnie też to wkurza w WM.. już na omnie czegoś szukałem na ten problem ale nic nie znalazłem.

Smogg
01.01.11, 20:02
To by było bardzo... emm... ekstrawaganckie rozwiązanie, gdyby po odebraniu połączenia nadal dzwonił dzwonek :-)
W każdym bądź razie - jedyne co można polecić w tej sytuacji, to skrócenie/zmiana sygnału SMS :P