PDA

Zobacz pełną wersję : HTC Wildfire S - Brak pamięci +Jak przenieść na kartę pamięci?!



Julka47
25.12.12, 15:28
Na telefonie HTC Wildfire S w pamięci telefonu mam zainstalowane takie aplikacje jak:
-Youtube
-Facebook
-Latarka
-Notatki.
Jest to mało aplikacji, kiedy wchodzę w Ustawienia-->Aplikacje-->Zarządzaj aplikacjami, pisze, że jest wolne 13 MB pamięci. Kiedy chcę coś zainstalować, coś, co waży jakieś hmm... 2 MB? Pisze, że brak miejsca na dysku. Mam także kartę pamięci 10 GB,wolne jest 5,6 GB.
Pytanie:
1.Co mam zrobić?
2.Czy mogę ustawić gdzieś tak, żeby aplikacje automatycznie przenosiły się na kartę pamięci? Jeśli tak, to jak?
3.Kiedy aplikację chcę przenieść na kartę pamięci, opcji nie da się w ogóle wcisnąć. Co mam zrobić, żeby to zadziałało?


PILNE, PROSZĘ O POMOC !

MatrixSTR
26.12.12, 21:59
Na oryginalnym sofcie jedyne co możesz zrobić to sprawdzić wszystkie aplikacje i przenieść te które się da.

Julka47
21.01.13, 20:19
Na oryginalnym sofcie jedyne co możesz zrobić to sprawdzić wszystkie aplikacje i przenieść te które się da.

Hmm, naprawdę nic więcej? Moja koleżanka kupiła Wildfire S (nie z salonu, ze sklepu internetowego) i ma tak, że wszystkie aplikacje przenoszą się jej automatycznie na kartę pamięci..

kasier
21.01.13, 20:54
Możliwe że nie ma już oryginalnego softa na tel. dlatego może tak robić