PDA

Zobacz pełną wersję : Android Pomocy



Kierownik
11.01.13, 20:15
Witam.

MAm o to taki problem pobralem MIUI hd2 2.4.13 szystko ladnie pieknie...

Tylko jaki KERNEL do tego pobrac Bo nie ma w paczce... ???

Oraz mam taki 2 problem zainstalowalem MIUI 4.1.4 BJ i po zrobieniu HArd Resetu zniknela ikona wiadomosci i nie ma jej nigdzie w zadnych widgetach. po ponownym zainstalowaniu tego samego romu nadal nie mia ikony od wiadomosci...

Pomocy??? CO jest nie tak...

Szakus
11.01.13, 21:51
Zmiana kernelu jest opcjonalna nie sądzę żeby po zmianie pojawiła się ikona wiadomości..

Spróbuj tego romu [Nov. 18, 2012][ROM][720p] NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9-HWA V2.8 [NativeSD] - xda-developers (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1434860) android powinien być idealny do codziennego użytkowania, bardzo dobry kucharz

Kierownik
12.01.13, 15:04
W pamięci NAnD? i partycje na 170mb w clk?

Szakus
12.01.13, 15:54
Zgadza się

Kierownik
14.01.13, 16:34
Działa normalnie dzieki ;)

fyme
16.01.13, 21:12
A tak na przyszłość znikająca aplikacja do smsów jest spowodowana instalacją spolszczenia do MIUI. Już to przerabiałem i żeby wszystko było ok to najpierw instalujemy rom MIUI potem restart i po restarcie instalujemy spolszczenie oczywiście z poziomu CWM i jest aplikacja sms. Pomaga w 99% przypadków. Jeżeli to nie pomaga to do spolszczenia można dodać aplikację z romu MIUI na piechotę i też wszystko śmiga tyle że po spolszczeniu apka do smsów nadal jest po angielsku.

Kierownik
27.01.13, 01:43
Zainstalowałem powyżej ten ICS 4.0.4 i ladnie pieknie tylko pozniej jak chcialem halerie wlaczyc to wyskoczylo (blad aplikacja zostanie zamknieta)

Zrobilem HARD RESET i od tej pory nie ma ikony od MUzyki czyli odtwarzacza i nie ma aplikacji od menadzerA zeby na karte wyjsc cos takiego...


O co chodzi z tym z gory dziekuje...