PDA

Zobacz pełną wersję : htc hd2 za tablet ainol elf2 plus 100 zł?



blazej2
13.01.13, 02:14
Mam pytanie czy oplaca mi sie wymienic mojego leosia tu krotki opis co zawiera tablica.pl/i/oferta/duzy-komplet-htc-hd2-tanio-ID26dV5.html
na tablet Ainol elf II + 100zl? dam opis sprzedajacego tego tabletu.
Witam. Posiadam na sprzedaż tablet AINOL NOVO 7 ELF II 8gb z gwarancja do 27.08.2014r. Tablet jest w idealnym stanie na wyświetlaczu ma jeszcze oryginalna folie. Ainol był bardzo mało używany praktycznie wcale, po prostu brak mi czasu na to. W tablecie jest wgrane dużo ciekawych programów takich jak: telewizja(bardzo dużo kanałów), pogoda, youtube, opera, google chrom, polskie radia, Gadu gadu, ivona itd. Jest tego bardzo dużo nie jestem wstanie wymienić wszystkich. Na Ainola można ściągać bardzo dużo aplikacji, gier darmowych. Tablet ma bardzo dobra grafikę do gier 1,5ghz. Można oglądać filmy w jakości HD. Ma także wejście HDMI pod telewizor. Do tableta dokładam klawiaturę dzięki, które tworzy z niego laptopa. W zestawie jest: (tablet, ładowarka, etui z klawiatura oraz wszystkie książeczki z gwarancja)
Prosze o pomoc bo nie wiem czy z leosiem sie rozstawac bo jest w bdb stanie.

Szakus
13.01.13, 10:34
Z tableta sobie nie podzwonisz ;)

Nowy ainol kosztuje 507 zł np w morele Elf II White w Morele.net (http://www.morele.net/tablet-pc-ainol-elf-ii-white-525174/)
Nie wiem czy nie lepiej sprzedać hd2 i kupić nowy tablet ten lub inny model w zależności od preferencji

blazej2
13.01.13, 17:57
no tez bym wolal kupic nowego, ale dopuki sprzedam swojego hd2 to ruski miesiac minie, a ten koles doplaci mi jednak 150zl. Ma gwarancje 1,5 roku tylko ze w sklepie internetowym.
Sam nie wiem co robic teraz.

blazej2
14.01.13, 00:21
pomoze ktos w podjeciu decyzji?

kasier
14.01.13, 09:49
Myślę że wszystko zależy od preferencji użytkownika, chcesz tablet to bierz, nie chcesz to nie bierz, wszystko zależy od tego co oczekujesz

blazej2
14.01.13, 12:29
no tak tylko czy to sie oplaca dla mnie finansowo, a tableta az tak mocno nie potrzebuje tylko chce miec bo lubie elektronike.

Szakus
14.01.13, 13:49
7" tablet ma sens w podróży ale tutaj by się przydało 3g, do domu o wiele lepszy był by 10". Nie wiemy co ty z tym tabletem chcesz robić dlatego ciężko jest doradzić. Rób tak jak podpowiada Ci serce a będziesz zadowolony przynajmniej jakiś czas ;)

blazej2
14.01.13, 15:04
No wlasnie tak jak mowisz do domu lepiej 10 cali i takiego bym wolal tylko ze nie moge swojego hd2 sprzedac a asy nie mam zeby kuic, a bym tableta potrzebowal do ogladania filmow z dziewczyna czasami jakies gry i do nauki na studia.