PDA

Zobacz pełną wersję : Brak HTC Hub!!!



Mroku
25.01.13, 16:34
Witam
Gdy dostałem mojego HTC chciałem utworzyć konto htc hub, ale wpisałem zły adres email ( przez pomyłkę) i od początku nie miałem ikonki tego sklepu. Teraz chcę sobie ściągnąć parę motywów zakładam nowe konto wpisuje wszystko ok przychodzi na mail`a odpowiedź dziękujemy za aktywację ( czy coś takiego) i dalej nie mam ikony tego sklepu w Ustawienia > Konta i Synchronizacja > mam Konto HTC > i tam mam tylko możliwość subskrybowania biuletynu htc i usunięcia konta. Wczoraj hard reset robiłem logowałem się, nic nie pomogło. Telefon jest z sieci T-mobile.

KurczaQ
27.01.13, 09:47
Przywróć ustawienia fabryczne.

Mroku
28.01.13, 20:52
Przywróć ustawienia fabryczne.

Czytanie ze zrozumieniem...

KurczaQ
29.01.13, 09:23
1.



Otwórz panel powiadomień przesuwając palcem, a następnie stuknij http://www.htc.com/help/pl/howtoimage.aspx?id=298020.
Stuknij Utwórz kopie zapasowe i resetuj.
Stuknij Resetuj telefon.
Aby usunąć na stałe pliki multimedialne i inne dane z telefonu HTC Desire X, stuknij Usuń wszystkie dane.
Stuknij Resetuj telefon, a następnie stuknij Wymaż wszystko.



2.

Jeśli nie można włączyć telefonu HTC Desire X lub uzyskać dostępu do ustawień, można zresetować telefon HTC Desire X do ustawień fabrycznych przy użyciu jego przycisków.

Naciśnij i przytrzymaj przycisk ZMNIEJSZANIE GŁOŚNOŚCI, a następnie naciśnij i przytrzymaj przycisk ZASILANIE.
Poczekaj na wyświetlenie ekranu zawierającego trzy obrazy systemu Android i zwolnij przycisk ZASILANIE oraz ZMNIEJSZANIE GŁOŚNOŚCI.
Naciśnij przycisk ZMNIEJSZANIE GŁOŚNOŚCI, aby wybrać opcję RESETOWANIE DO USTAWIEŃ FABRYCZNYCH, a następnie naciśnij przycisk ZASILANIE.



Wszystko ze strony HTC :)