PDA

Zobacz pełną wersję : Język polski ROM 3.14



Sideswipe
31.01.13, 20:45
Cześć wszystkim, od razu na wstępie chciałbym powiedzieć, że szukałem na internecie i forum, ale nie mogę i tak się połapać.
Dostałem nowy telefon i mojego HTC chciałem dać siostrze, ale z Windows Mobile 6.5, miałem Windows Phone 7.8, Zrobiłem Wipe i wgrałem ROM 3.14, mam Hspl 2.08, (nie wiem jak zmienić niestety, instalowałem ROM 1.66 z ery, ale nie pomogło). Rom 3.14 się zainstalował spolszczenie zainstalowałem z WinXp i był napis, że się udało, lecz po włączeniu telefonu i zmienieniu w ustawieniach na język polski (później go zresetowałem) dalej nie ma j.polskiego.
Chciałbym już, żeby siostra miała prosty telefon tylko do dzwonienia i sms, dlatego Windows mobile 6.5., ale musi być język polski. Podsumowując chciałbym mieć tak jak bym dopiero co kupił Htc Hd2. Mam już po prostu drgawki bo powinno, a nie chce działać ;) Z góry dziękuje.

Szakus
31.01.13, 22:26
Może jednak ICS od tytunga zamiast iść w system który umarł dawno śmiercią naturalną.. Na pewno siostra była by bardziej zadowolona
Z tymi spolszczeniami pamiętam, że czasami trzeba było wyciągać caby i z instalki ale to sporo roboty już lepiej zainstalować androida

Sideswipe
31.01.13, 22:44
Androida już miałem, jak chodzi o system jest świetny to prawda, ale coś na moim hd 2 nie chce płynnie chodzić...z każdym tak niestety miałem, ale jeszcze popatrzę :) Dzięki za odpowiedź, miałem też WP, chodził płynnie i szybko, tylko że została mi karta microSD 2 Gb i nie wiem czy na niej on pójdzie pójdzie...

Sideswipe
01.02.13, 15:55
Wczoraj byłem zmęczony i chyba dlatego nie myślałem... wystarczyło zrobić HR i już jest język polski :D