PDA

Zobacz pełną wersję : Leksykon wiedzy - zielony w temacie HTC



fr3x
06.02.13, 23:28
Witajcie. Może tytuł niezbyt trafny, ale nie miałem pomysłu na bardziej celne frazesy. Od razu przejdę do meritum.
Jestem nowy na forum, jak i również w świecie HTC WM/Androidów.

Posiadam obecnie świeżego HTC HD2. Zauważyłem, że marketplace nie działa; tj. długie logowanie, zero odpowiedzi.
Czytałem w necie, że ponoć nie ma już suportu dla 6.x
Czy warto dalej zostawać przy WM 6.5? Jak mogę zainstalować pełnego/prawdziwego androida na karcie i bootować jako osobny system? Chciałbym mieć androida, na którym jestem w stanie wszystko zrobić to co na oryginalnych ROM'ach na nowszych HTC.
WM trochę mnie denerwuje swoją prędkością... niezbyt jest użyteczny na moje potrzeby. Twitter, fb, gmail - wszystko jakoś tak dziwnie działa. Facebook ciągle wywala mi błąd połączenia, mimo, że wi-fi i internet działa bezproblemowo.

Jak wspomniałem ww jestem zielony w tym temacie, tak więc jak będziecie umieszczać jakieś informacje dotyczące romów, czy czegokolwiek, proszę o w miarę możliwą prostotę informacji przekazywanych.
Jestem w kropce i nie wiem jakie podjąć kroki co do ROM'u.
Z góry dzięki za informacje i rady.
A zarazem witam i pozdrawiam wszystkich, jako nowy user forum. :)

KurczaQ
08.02.13, 02:47
Odnośnie Windows Mobile - a no wziął i "se" zmarł :P
Odnośnie zmiany - możesz wgrać w pełni działającego Androida oraz Windows Phone 7 (Albo oba na raz, jak lubisz) i będą chodzić świetnie.
Jak wgrać? W mojej sygnaturze masz bardzo proste poradniki :)
Romy - nie wgrywaj tego co najnowsze (Android) bo zwykle to romy eksperymentalne, nie ma lepszego ROMU jak stary ROM na Androidzie 2.3.3 Gingerbread ;)
Co do Windows Phone - 7.8 chodzi jak marzenie.