PDA

Zobacz pełną wersję : Aktualizacja oficjalnego romu



Widget
26.02.13, 09:06
Witam

Po resecie chciałbym dokonać aktualizacji romu ze strony htc jednak pojawia mi się błąd:

This Update Utility cannot be used for your PDA phone. Please check your Update Utility.

Jak właśnie zaktualizować te update utility? Zaznaczam że hcpl czy jakoś tak nie instalowałem.

fyme
26.02.13, 17:05
Chodzi pewnie o HSPL :)
Spróbuj wrzucić soft z tej stronki Sunnysoft InterWrite language localization for HTC devices (http://firma.sunnysoft.cz/htc/). Jest to oficialny soft z nakładką polonizacyjną. Musisz jedynie sprawdzić swój PN (ma być taki PN: 99HJY005-00) na naklejce pod baterią, jeżeli masz inny to nakładka nie da się uruchomić.

Widget
26.02.13, 19:44
No zainstalowałem ten rom ale łatka już nie chce się zainstalować. Czy łatka jest już w tym romie tylko ja sierota nie potrafie zmienić jezyka na polish?

Edit.

Zainstalowałem z caba i póki co śmiga, mam się spodziewać jakiś trudności rpzez to, że z caba instalowałem?

fyme
26.02.13, 20:17
Cab nie jest oficialnym spolszczeniem ale jak działa to ok. A jak masz inny PN niż ten co podałem to oficjalne spolszczenie (łatka) się nie odpali (nie ma jej w samym sofcie). HTC wydało spolszczenie tylko do wersji z PN: 99HJY005-00 czyli polskiej dystrybucji Leona. Jak kupiłeś telefon za granicą to pewnie ma inny PN i dla tego nie trybi.

Widget
26.02.13, 21:27
Właśnie mam ten PN ale coś nie chciało współpracować ze mną więc poszedłem na łatwizne. Najważniejsze, że działa i dzięki wielkie za pomoc

kasier
26.02.13, 22:32
Done. Klozet