PDA

Zobacz pełną wersję : Wymiana HD2 na ...



Druss
27.02.13, 20:04
Cześć, kończy mi się umowa w T-mobile, zaoferowali mi takie telefony :

LG L9
HTC 8S
Desire x
S3 mini

Który z tych wyżej wymienionych może godnie zastąpić mojego HD2 ??

Od tel oczekuje szybkiej pracy, GPS'u(automapy), dużego ekranu(4" min.), wykorzystywany do netu, youtube, muzyka(mp3), czasem pakiet office, i codzienne funkcje(sms, dzwonienie:D , budzik :P , zegarek ).

Pozdrawiam.

MatrixSTR
27.02.13, 20:34
Najlepszy z tych wszystkich to LG L9, ma duży wyświetlacz więc idealnie sprawdzi się do internetu i nawigacji.

Druss
27.02.13, 20:49
Myślałem właśnie nad LG L9 i HTC Desire X, pomimo mniejszego ekranu mam sentyment do HTC...

A co do navi na androida, są jakieś pożadne niwigacje w porównaniu do automapy ??

KurczaQ
28.02.13, 20:11
Wybierz Deskę X, czemu?
Koleżka kupił sobie L9, ma zablokowany bootloader, nie ma custom romów, ciężko coś w nim zrobić ponad Rootowanie urządzenia.
Bootloader mają zdjąć przy aktualizacji do Jelly Bean, jednak patrząc na modele z seri 2X i 4X to może być ona za miesiąc, a może nastać za rok o tej porze.

HTC ma gigantyczne wsparcie XDA, za równo Cyanogenmoda jak i pomniejszych developerów, i myślę że lepiej mieć troszeczkę mniejszy ekran a więcej możliwości i czasu użytku ze świeżym Androidem, jak użytek LG - patrz, mam Jelly Bean gdy w standardzie będzie już 5.0...