PDA

Zobacz pełną wersję : Nie można otworzyć pliku ... albo nie został on podpisany przy użyciu .. SOLVED



AcesHTC
02.01.11, 23:03
wersja ROM 3.14.479.2
wersja Radia 2.15.50.14

na karte SD 16 GB instaluje (wgrywam) androida obecnie - MDJ_FroYo_HD_v._4.6_MDJ_S78.0
po uruchomieniu pliku CLRCAD.exe a następnie haret.exe wszystko ładnie się odpala i działa po wyłączeniu telefonu (przejściu na WM) odpala się WM wszystko prawidłowo lecz gdy próbuje uruchomić jakikolwiek program który zainstalowałem w urządzeniu nie na karcie SD np. : CorePlayer, Auto Mapa, itp otrzymuje komunikat :

Nie można otworzyć pliku "..." albo nie został on podpisany przy użyciu zaufanego certyfikatu, albo nie można znaleźć jednego z jego składników. Jeśli problem występuje nadal, spróbuj ponownie zainstalować lub przywrócić ten plik

programów nie można zainstalować ponownie WM wywala komunikat :

instalacja nie powiodła się

Bardzo proszę o pomoc

maniek9611
02.01.11, 23:10
Nie można otworzyć pliku "..." albo nie został on podpisany przy użyciu zaufanego certyfikatu, albo nie można znaleźć jednego z jego składników. Jeśli problem występuje nadal, spróbuj ponownie zainstalować lub przywrócić ten plik

bo instalowałeś je na karcie i prawdopodobnie coś z nią się dzieje, ja bym na początek ją sformatował FAT32

AcesHTC
02.01.11, 23:17
właśnie nie CorePlayer został zainstalownay w urządzeniu jedynie Auto mapa jest na karcie co prawda wszystkie programy instalowałem z karty za pomocą plików .cab

maniek9611
02.01.11, 23:25
a odpalasz je ze startu czy szybkimi linkami?

AcesHTC
02.01.11, 23:30
sprawdziłem i ten sam objaw jest czy odpalam z linka czy ze startu dodam, że prubowałem z innymi Androidami i jest to samo po przejsciu na WM, zrobilem też Hardreset ale nie pomogło

maniek9611
02.01.11, 23:40
Niepokoi mnie najbardziej to że nie możesz nic zainstalować :/ Przy instalacji od razu wywala błąd czy po wybraniu lokalizacji?

AcesHTC
02.01.11, 23:43
odrazu wywala, uscislajac po HR można wszystko instalować ale jak odpale Andka to znowu ten sam problem, wyjecie karty nic nie daje

maniek9611
03.01.11, 05:58
Bardzo dziwne, bo Andek nie ingeruje w pliki WM ale już skoro tak piszesz to spytam czy próbowałeś zmienić dystrybucję na inną, czy tylko tą odpalałeś?

AcesHTC
03.01.11, 09:00
Tak prubowałem innych dystrybucji i jest to samo ale chyba już wiem w czym problem sprawdze to dokładnie i napisze

Szakus
03.01.11, 10:06
U mojego szefa na stockowym romie też był taki problem, zmieniłem mu na blackSideDown i jest ok :)

AcesHTC
03.01.11, 11:56
Przyczyna wystąpienia problemu : instalacja na karcie SD Androida w wersji ? SuperRAM_Sense_v0.1

Ta dystrybucja częściowo instaluje się w ram-ie telefonu widocznie po usunięciu jej z katy zostały jakieś śmieci w ramie (lub i) na karcie SD przez co jak wgrałem inną dystrybucje Androida to się chyba pocięły (tylko moja teoria)

Rozwiązanie problemu : Całkowity format karty SD oraz natychmiastowy Hard Reset telefonu tak by nic nie przepisało się z kart do tel i odwrotnie.

Dzięki wielkie wszystkim za pomoc i podpowiedzi w szczególności podziękowania dla maniek9611

maniek9611
03.01.11, 16:51
no to super :) w takim razie uznaje temat za zamknięty :)