PDA

Zobacz pełną wersję : HTC HD2 staje podczas instalacji.



cinas3955
02.03.13, 14:22
Witam! Moj htc po wgraniu hspl zakończonym z pozytywnym skutkiem, podczas próby wgrania romu,radia czy zrobienia task29 zatrzymuje sie i wyskakuje error 302(było już 66%). Próbowałem drugiej metody z dwóch różnych kart microsd odpalić rom oraz radio jednak htc wogole nie wykrywa tego pliku(próby z duzymi i małymi literami nic nie dają) Tylko mrugną napisy na czterech kolorowych paskach i nawet nie wyswietla paska loading. Dodam że telefon na chwile obecną nie ma żadnego oprogramowania w sobie, staje na LOGO HTC. Co mam zrobić w takiej sytuacji?

KurczaQ
02.03.13, 18:04
Wgraj jeszcze raz Hard SPL, może w ten sposób da się to odkręcić.

cinas3955
02.03.13, 19:39
ok poszło :) dzieki. teraz jeszcze jedno pytanie jakie radio wgrac? chce miec androida w swoim tel dlatego pytam poniewaz nie chce wgrać czegoś żeby mi poźniej aparat nie działał czy wifi. Czy ten rom z twojego tutoriala jest ok :) ? Pzymierzam się do androida 4.0 i tutaj kolejne pytanie moge prosić link do tej wersji oprogramowania :) ?

"Czy ten rom z twojego tutoriala jest ok :)?" NIE rom tylko radio( chodzi o tutarial android) :p

kasier
02.03.13, 21:14
Temat zostaje zamknięty, gdyż temat został wyczerpany. Jak masz dodatkowe pytania to umieść je w odpowiednich tematach/działach