PDA

Zobacz pełną wersję : android na sd czy nand no i oczywiście jaki



redds156
08.03.13, 01:06
UWAGA=autorem tego tematu jest kaleka w dziedzinie hd2 bo ma go od tygodnia i nie wie co i jak więc proszę o wyrozumiałość :D
Chce mieć wm6.5 tak jak mam teraz, ale chce też mieć androida bo ma mase apk do pobrania za free. Tylko nie wiem jakiego androida zainstalować, skąd go wziąć i gdzie go zainstalować, czy w ogóle się mi zmieści na pamięć telefonu wraz z wm 6.5,
a i czy będę musiał wgrywać te romy radia i inne tego typu rzeczy i czy jak to będe robić to mi się pokasują moje ustawienia czy nie?

Przecinki... - Matrix

MatrixSTR
08.03.13, 14:26
Jeśli chcesz mieć Androida w pamięci NAND będziesz musiał wywalić WM. A ROMy odpalane z karty SD masz tutaj: HD2 Android SD Development - xda-developers (http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=735)

redds156
08.03.13, 17:25
No dobra przyjmijmy że przeboleje fakt, iż będę miał samego androida ale którego polecacie wybrać , wiecie tak żeby wszystko działało i nie wcinało dużo więcej baterii, aha a da się zrobić tak żeby to wyglądało jak wm 6.5 bo mi jakoś ten wygląd odpowiada
co z tym androidem nexus 4 działa na nim wszystko ?

KurczaQ
09.03.13, 09:32
No dobra przyjmijmy że przeboleje fakt, iż będę miał samego androida ale którego polecacie wybrać

AOKP ICS / CyanogenMod9 Final / MIUI GB / Sense 2.1 ;)


aha a da się zrobić tak żeby to wyglądało jak wm 6.5 bo mi jakoś ten wygląd odpowiada

Android to nie Windows Mobile. Wgraj sobie nakładkę Sense i będziesz miał jej odpowiednika na Androidzie.


co z tym androidem nexus 4 działa na nim wszystko ?

Rodzina Nexus korzysta z Androida AOSP - czystego.
Pobierając Romy CyanogenMod, AOKP czy AOSP dostajemy to samo, polecam zostać na Androidzie 4.0 - jest stabilny i wykończony.

redds156
09.03.13, 20:49
no i jakimś cudem wgrałem rom 3.14 i radio 2.15 wszystko orginalne wrzuciłem na karte Mdeejay_FroYo_Sense_v._2.4.2_NextSense odpalam niby się włączył ale muli okrutnie i nie mogę go podłączyć do kompa żeby mieć neta przez kabel do ładowania tak jak to mam w wm 6.5 kurcze ale mimo wszystko musze powiedzieć że ładny jest ten android. Szkoda że wm 6.5 nie potrafi otworzyć aplikacji z androida to nie musiałbym się męczyć :(

MatrixSTR
10.03.13, 00:14
Niestety ROMy odpalane z karty SD tak mają. Musisz poszukać jakiegoś odpalanego z partycji EXT (inaczej NativeSD). Tylko z tym jest trochę zabawy, bo musisz kartę odpowiednio sformatować.

KurczaQ
10.03.13, 09:09
Albo pałeczki albo bębenek ;)