PDA

Zobacz pełną wersję : TyphooN_CM7_v3.6.8.dwa problemy



redds156
14.03.13, 00:23
w końcu znalazłem androida dla siebie tylko zostały mi jeszcze dwa problemy z nim związane
1 nie jestem w stanie podłączyć telefonu do komputera nic nie wyskakuje mogę jedynie podłączyć karte sd ale to mnie nie ratuje
2 jak miałem wm 6.5 to jak podłączyłem hd2 do lapka to miałem neta na fonie z kompa a tu nic
da się coś z tymi problemami zrobić

kasier
14.03.13, 00:36
1. Tzn? W sensie nie możesz włożyć kabelka? A możesz wyjąć kartę i włożyć do czytnika kart? Bo tyle zrozumiałem z tego punktu. Możesz bardziej sprecyzować?
2. Sam android niby ma taką opcje (Internet z komputera), ale nie nigdy nie podłączałem w ten sposób więc nie mam pojęcia jak działa i czy działa

redds156
14.03.13, 00:51
haha ale z ciebie żartowniś :P nie no kabelek podłączyć umiem tylko wtedy na tel mam opcje :
połączenie przez usb jak to wybiore to działa tylko karta sd (otwiera się jej zawartość na kompie)
i podłączono moduł debugowania usb jak to klikne to wyskakuje mi okno w którym mogę to wył/wł i jak to robie to komp wydaje dźwięk podłączenia urządzenia ale żadne nie wyskakuje
jak widzisz nie ważne co zrobie to i tak mi nie wyskoczy zawartość telefony, zainstalowałem właśnie htc sync 3.3.2.1 ale też nie widzi mojego hd2
jakieś pomysły?

kasier
14.03.13, 01:16
Na komputerze musisz mieć zainstalowany htc sync, a na telefonie jak podłączysz kabelkiem musisz mieć wybrany Sync i wtedy htc sync powinien sobie znaleźć. A jak można to w jakim dokładnie celu chcesz podłączyć tel do komputera?

redds156
14.03.13, 01:22
ale mi na telefonie taka opcja nie wyskakuje
po co żeby mieć neta
żeby kopać w plikach np. chce sobie dodać własne dzwonki bo mnie tamte denerwują

kasier
14.03.13, 01:46
Zobacz ustawienia systemu>Podłącz do komputera
Kopać w plikach = eksplorator
Dodać własne dzwonki > Na karcie SD zrób folder Ringtones i do środka wrzucasz dzwonki, powinny być widoczne

MatrixSTR
14.03.13, 01:46
Jak zmienić dzwonki i powiadomieni:

utwórz na swojej karcie pamięci foldery:
media\audio\alarms\
i tam wrzuć wybrany kawałek.
Możesz też zrobić foldery dla dzwonka:
media\audio\ringtones\
oraz powiadomień:
media\audio\notifications\

redds156
14.03.13, 11:50
oki dzwonki ogarnięte
już przeboleje że nie będę mógł grzebać w plikach z telefonu ale przydałoby się jeszcze zrobić żeby ten net mi działał po podłączeniu kabla usb do kompa
z opcji łączności to mam tylko debugowanie i thetering i niezależnie od tego czy mam te opcje włączone czy nie to net nie działa

redds156
14.03.13, 19:00
Zobacz ustawienia systemu>Podłącz do komputera
gdzie to niby jest bo ja tego nie widze

KurczaQ
14.03.13, 20:20
Ustawienia deweloperskie np.
Jeżeli nie działa, pobierz z Marketu aplikacje typu USB2PC