PDA

Zobacz pełną wersję : HTC HD2 Android cichy mikrofon



telik
24.03.13, 11:30
Bardzo proszę o pomoc po wgraniu do telefonu HTC HD2 drugiego systemu dokładnie Adroida ( dwa systemy w telefonie) JaguarMIUI Android-V19, telefon ściszył mikrofon, często moi rozmówcy mówią iż źle mnie słychać. Wcześniej tego problemu nie było. Android startuje z karty i efekt rozmowy jest taki sam. Wyczyściłem telefon Task29 (nie było nic żadnego systemu) wgrałem tylko win 6,5 i niestety mikrofon nadal przytłumiony. Czy ma ktoś pomysł co zrobić?. Może ktoś poleci inny system Android działający tylko z karty pamięci telefonu poprawiający tą wadę.

Myślałem że rozwiązałem problem po wgraniu HSPL nowszego 3.03.0000 i pierwszej rozmowie było lepiej jednak przy trwaniu rozmowy słyszałem (może mi się wydawało) jak mikrofon się ścisza.
Wgrałem tylko Androida zamiast systemu Win 6,5 (MDJ_GingerBread_HD2_v.1.1_NAND) nic się nie zmieniło

KurczaQ
24.03.13, 15:33
Wgraj jakiś normalny (nowy) ROM z XDA - to błędy wieku dziecięcego bardzo starych buildów :)

gonfokit
07.07.16, 18:22
Ja to rozwiązałem technicznie - kupiłem sobie słuchawki z mikrofonem. Telefony potrafią mieć jakimś cudem inną jakość dźwięku przy rozmowach i przy nagrywaniu z majka.