PDA

Zobacz pełną wersję : aplikacja do obsługi SMS



krzkli
31.03.13, 14:23
Witam.
Przeszukałem, przekopałem fora i inne strony o tematyce gsm i nic.
Otóż - posiadam htc hd2 z windowsem i poszukuję aplikacji innej niż wbudowana w systemie
do obsługi sms. chodzi mi głównie aby wpisać i wysłać sms z pliku tekstowego, oraz aby można było wysłać sms z komputera (tak jak jest to w nokiach).

KurczaQ
31.03.13, 16:14
Wgraj Androida i sprawdź AirDroida ;)

kasier
31.03.13, 16:42
Jedyne co znam na wm to MyMobiler MyMobiler Windows Mobile (http://www.mymobiler.com/windowsmobile.html), dawno dawno temu sam z tego korzystałem, program pozwala na wyświetlenie pulpitu telefonu oraz obsługę za pomocą myszki i klawiatury, może nie chodzi Ci dokładnie o to, ale myślę że może wystarczyć

Vinrael
31.03.13, 17:52
Nie możesz po prostu zgrać plików tekstowych na telefon, wejść w plik tekstowy, skopiować, a później wkleić do wiadomości...? :P
Zakładam, że to samo byś zrobił na kompie... ;)
Jeśli chodzi o wysyłanie wiadomości z kompa - jedyną opcją, jaką widzę, jest to co napisał Kasier. Jednak... Jeśli chcesz się naprawdę pobawić... Wiem, że jest możliwe skonfigurowanie telefonu w ten sposób, by działał on dla komputera jak bramka sms. W ten sposób (z tego, co mi wiadomo) działa jedna bramka sms na androida - my wysyłamy wiadomość z identyfikatorem i numerem docelowym przez aplikację na telefonie do komputera, komputer kolejkuje etc, następnie poprzez podpięty do PC telefon wysyła wiadomość.

MatrixSTR
31.03.13, 19:24
A tak na marginesie. Zna ktoś jakąś aplikację do sms która jest bardzie "userfriendly" od standardowej? Chodzi oczywiście o WM ;)

Vinrael
31.03.13, 19:41
To już tak troszkę offtopując...
Bardziej userfriendly interfejs mogłeś sobie ustawić w CHT.

krzkli
01.04.13, 20:31
Witam ponownie.
Problemik pojawił się z chwilą nadejścia świąt Wielkiejnocy kiedy to chciałem powysyłać do znajomych kilkadziesiąt sms-ów.
Niestety nie jestem biegły w pisaniu na telefonie.
Trochę w międzyczasie pogrzebałem i oto do czego doszedłem:
W samym telefonie nie da się się wkleić tekstu - owszem można było to zrobić w androidzie.
Można stworzyć tzw. szybką wiadomość ale rozmiar jest ograniczony do kilkunastu znaków (chyba coś koło 25) i niestety ale trzeba ją wklepać ręcznie.
Operator umożliwia w ramach konta wysyłanie sms-ów z własnej bramki, ale nie wiedzieć czemu system bez względu na rozmiar dzieli ją na dwie wiadomości.
Pozostaje chyba skorzystać z rady KurczaQa i przerzucić się na andzia.

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.

Vinrael
02.04.13, 11:11
Z tego co pamiętam, to na WM była opcja kopiuj/wklej. Na początku nie było jej tylko w WP, ale i tam to poprawili po jakimś czasie...