PDA

Zobacz pełną wersję : Mało wewnętrznej pamieci telefonu



Blaesus
04.04.13, 22:54
Cześć, znów mam problem z moim HTC HD2, telefon ma androida a problem jest mianowicie taki, ze mam zbyt mało pamięci wewnętrznej w telefonie i przez to nie mogę zainstalować niektórych programów (są takie co musza być na pamięci wewnętrznej i nie ma możliwości wrzucenia ich na SD). Czy znacie może jakiś sposób, który pozwoli mi pozbyć się tego problemu? :)

ps. Mam tylko 72 MB wolnej pamięci a zainstalowałem tylko parę podstawowych programów.. :(, PROSZĘ POMÓŻCIE

Vinrael
05.04.13, 18:43
Było już omawiane... Jedyne rozsądne opcje to partycja EXT4 na karcie pamięci i ROM obsługujący te partycje. Odsyłam do sygnatury KurczaQa po więcej informacji. Miłej zabawy ;)

Blaesus
06.04.13, 01:24
Mam jedno pytanie, wiesz moze czy w komisach umieli by to zrobic?

KurczaQ
06.04.13, 08:31
Nie. W komisach za to możesz stracić gwarancje, to operacje niekonwencjonalne. Rusz głową i tyłkiem, wejdź w dział jak to zrobić lub na XDA i zrób to - to na prawdę bananalne.

Blaesus
02.05.13, 12:52
Dzieki za pomoc :)

fyme
02.05.13, 15:32
Już nie jeden zaniósł do komisu aby wgrać androida i dostał z powrotem ładny przycisk do papieru więc zalecam poczytanie kilku poradników a cała operacja okaże się banalnie prosta i zajmie kilkanaście minut.

KurczaQ
02.05.13, 19:47
Już nie jeden zaniósł do komisu aby wgrać androida i dostał z powrotem ładny przycisk do papieru więc zalecam poczytanie kilku poradników a cała operacja okaże się banalnie prosta i zajmie kilkanaście minut.

Lenistwo, debilizm i lenistwo ;)

fyme
02.05.13, 19:59
Najgorzej jak trzeba poświęcić kilkanaście minut ze swojego cennego życia :) Nieoceniona strata i dramat :facepalm1:
Przecież to trudniejsze niż budowa promu kosmicznego i wymaga przynajmniej doktoratu z nauk ścisłych.

KurczaQ
04.05.13, 10:30
Albo poświęcić 10 minut (u mnie ze 2 godziny, bo trzeba postawić Windowsa - Ubuntu Rock :E ) i wgrać ten shit