PDA

Zobacz pełną wersję : Wymiana wyswietlacza



olszak
22.04.13, 21:18
witam wszystki mam duz problem jakis czas temu spadl mi htc z 10 metrow szybka sie rozsypala ale jeszcze kilka di dzialal dotyk... pewnego dnia przestal dzialac dotyk zdemontowalae potrzaskana szybke i taka folie pod nia... i jest dupa tel lezy w szafie z 3 michy nadszedl czas go naprawic

i teraz pytanie do was co musze kupic bo ta folia to nie wiem czy sie ja jakas montuje czy nie... czy zrobia mi to w jakims serwisie czy musze caly wyswietlacz kupywac... czekam na opiniei linki na allegro co mam kupic:)

Vinrael
22.04.13, 22:12
Po pierwsze, jako globmod muszę poprosić o napisanie posta przynajmniej bez literówek i takich tam, pierdół ;P
Jeśli chodzi o telefon - wygląda to mniej więcej w ten sposób, że musisz kupić digitizer ze szkłem.
Wygląda to mniej więcej w ten sposób: .: DOTYK DIGITIZER HTC HD2 ORYGINAŁ!!! LUTOWANY :. (3175263933) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/dotyk-digitizer-htc-hd2-oryginal-lutowany-i3175263933.html)
Niestety, są dwie wersje digitizera - na tasiemkę, i lutowana. Nie odkryjesz jaką masz, dopóki nie rozbierzesz telefonu, praktycznie całego.
Ja bym wysłał telefon do naprawy w jakimś sensownym serwisie, nie powinni wziąć więcej niż 200-300 złotych. Przynajmniej nie Ty ponosisz ryzyko w wypadku, gdy coś nie wyjdzie ;)