PDA

Zobacz pełną wersję : Proszę o pomoc w podjęciu decyzji



blazej2
29.04.13, 01:46
Mam okazję wymienić się na htc hd2 z mojego Xperie neo v. Oba telefony jeszcze na gwarancji rok czasu mają papiery itp i pytanie czy opłaca się dla mnie zamienić za htc czy już nie warto pchać się w starszy sprzęt i zostać przy neo?
Pozdrawiam, i proszę o pomoc.

KurczaQ
30.04.13, 18:56
HD2 to dobry telefon, można na niego wgrać sporo stabilnego oprogramowania, nie tylko Ubuntu.
Sony... jest wydajniejszy, ale poza wsparciem nie dostaniemy nic :E

Vinrael
30.04.13, 22:42
Powiem tak - jeśli masz na PC Linuxa, i względnie się interesujesz telefonami, komputerami etc. to się wymieniaj. Jeśli masz Windę, i cenisz sobie przeciętną pracę ale telefon niewymagający totalnie ingerencji - zostań przy Sonym
A jeśli masz Maca... Zostaje tylko kupno jabłuszka - tacy ludzie nie widzą niczego poza tym logiem...

KurczaQ
01.05.13, 20:17
A jeśli masz Maca... Zostaje tylko kupno jabłuszka - tacy ludzie nie widzą niczego poza tym logiem...

Czy ja wiem? :D Microsoft wydał narzędzie do synchronizacji WP7/8 dla tych którym nie podoba się Windows 8 :E

blazej2
06.05.13, 00:45
Kurcze trudna decyzja, miałem już htc hd2 ale neo v jest chyba szybszy od niego nie ma takich zawiech prawda? A co do systemu to mam Windowasa7 i bardzo lubię komórki.

KurczaQ
06.05.13, 10:15
Kurcze trudna decyzja, miałem już htc hd2 ale neo v jest chyba szybszy od niego nie ma takich zawiech prawda? A co do systemu to mam Windowasa7 i bardzo lubię komórki.

Ani HD2 ani Neo V nie pracują już bez zawiech - są po prostu wiekowe.
Różnica jest taka, że jeżeli wydany zostanie Sailfish (Meego) to HD2 go dostanie. Jak wyjdzie Firefox Os w telefonach - HD2 go dostanie, jak wyjdzie Tizen - w sumie już nad nim pracę trwają. Ubuntu również wita na HD2 a co dostanie Neo V? Nic.
Neo jest ciut mocniejsza ale wykonanie, wyświetlacz i wsparcie do duszy :E

fyme
06.05.13, 12:46
HD2 to po prostu sprzęt unikatowy i żaden smartfon nigdy nie miał i pewnie nie będzie miał takiego wsparcia i mimo że nie zabija specyfikacją to nadal jest to świetny sprzęt jak lubisz zmieniać/testować różne romy. Na HD2 możesz testować Androida od Froyo do JB, Windows Mobile, Windows Phone, Linuxa i jak pisał Kurczaq jak wyjdzie coś nowego to zapewne HD2 będzie miał port. No i jakość wykonania NeoV do HD2 wg mnie się nie umywa.

KurczaQ
06.05.13, 14:14
Co ciekawe, przy uparciu każdy aktualny telefon oparty o procesor Snadragon S4 może zostać nowym HD2 - trzeba tylko ruszyć tyłek i zacząć go odblokowywać.
Nokia N9 to oficjalny następca HD2, jednak ma procesor Cortex co niestety zabija w nim wizję mobilnego Windowsa - tak czy siak, najbliższe porty będą szybciej na N9 jak na HD2 ;)

fyme
06.05.13, 15:22
A co to jest Nokia? :E Można na tym odpalić MIUI?

KurczaQ
06.05.13, 22:38
Chwilowo kończą portować CM10, ale MIUI będzie dostępne za miesiąc, dwa :E
Moje marzenie ;)