PDA

Zobacz pełną wersję : Dual Boot Windows Phone 7 i Android jakże ?



Pruchol
01.05.13, 22:08
Po obejrzeniu kilku filmików na YouTubie jak zainstalować WP7.8 i androida obok siebie trochę załamałem ręce . Każdy ma inny sposób instalacji i już się pogubiłem... Mógłby mi ktoś to jakoś prosto wytłumaczyć proces instalacji, wiem tyle że najpierw muszę zainstalować WP no O.K z tym dam sobie radę a dalej ? Partycjonowanie karty SD ?JAK? ? W tej chwili mam androida w NAND i androida w SD (:D tak wiem głupi wyszło).

KurczaQ
02.05.13, 08:42
Najprościej!
1. Wgrywamy Windows Phone 7.8
Używamy go chwilkę i przechodzimy do kolejnego kroku.
2. Przywracamy ustawienia domyślne (telefon się restartuje)
3. Nie pozwalamy mu się włączyć, gdy tylko zobacz logo MAGLDR - wyjmujesz baterię
4. Wyjmujesz SD, podłączasz ją do kompa i pomniejszasz partycję (znana jako niewiadoma).
5. Na nowoustalonej partycji walnij Fat32.
6. Na partycję Fat32 walnij rom SD (Lub utwórz jeszcze partycje EXT4 i zrób Native SD)
7. W Magldr ustaw ścieżkę do nowo-dodanego ROMu.
8. Włącz Windows Phone

Prościej się nie da, przykro mi :E

Pruchol
02.05.13, 10:51
Ciągle mam problem z partycjonowaniem niby robię to OK wkładam kartę pamięci do tel by sprawdzić czy wszystko śmiga a tu nagle w WP STORAGE CARD NOT WORKING ...

KurczaQ
02.05.13, 19:49
Więc włącz MAGLDR i włącz tryb pamięci masowej ;)

Pruchol
03.05.13, 12:07
Gdzie dokładnie :D ?

KurczaQ
05.05.13, 11:48
w MAGLDR gapo Ty, szukaj :D

Pruchol
05.05.13, 14:23
No dobra znalazłem to USB Mass Storage :D
Ale co to ma mi niby dać?
Chyba w karcie pamięci to nic nie zmienia ?
Z resztą teraz już w ogóle tak zabawiłem się partycjami na karcie SD 16 gb class 10 że dziwię się że sam WP 7.8 się odpala :D
Więc co robić dalej ? Teraz cały czas jadę na WP :)

KurczaQ
06.05.13, 09:16
Jak go masz, w ustawieniach wróć do stanu fabrycznego - zeruj go.
Restartuje się po wszystkim, ale zatrzymaj go na menu MAGLDR i wejdź w pamięć masową.
Zrób partycje tak, jak ROM prosi i ustaw mu ścieżke w MAGLDR do tego.

Restart i odpal Andka/WP

Pruchol
17.05.13, 22:07
Dobra niby wszystko OK windows phone wskazuje że ma tylko 8 GB pamięci a resztę mam na andka lecz teraz... Żaden android którego wgrywałem (kopiowałem pliki na SD) nie odpalał się z MAGDLR albo błąd z karnelem albo czymś tam. Jaki andek będzie współpracował z dualboot ?

KurczaQ
17.05.13, 22:16
Native or sd, look at XDA

Tapnięte z One V