PDA

Zobacz pełną wersję : Fon Xiaomi ? Wasze opinie.



neurofit
01.05.13, 23:26
poszukujac lekkiego ROM'u, zapedzilem sie na stronę MIUIpolska. A tu uszyty na miarę ROM'u telefonik. czy ktoś z forumowiczow na opinie czytając o telefonie, a moze używając go? pozdrawiam.

KurczaQ
02.05.13, 09:38
Telefon dostępny jest jedynie w Chinach. Jedyna recenzja jaka jest to recenzja na MIUI0Polska, choć sam dla mojego blogu staram się go wypożyczyć od nich ;)

fyme
06.05.13, 12:52
Telefonik fajny, a teraz wyszły dwa kolejne MI2S o podobnej specyfikacji i MI2A słabszy ale z większym ekranem no i tańszy. Niestety zakup możesz zrobić tylko w Chinach a więc dochodzi ryzyko doliczenia Vatu przez nasz urząd celny. Czasem trafiają się pojedyncze sztuki na Allegro ale z horrendalną marżą więc kompletnie nie opłacalny zakup. Ale z tego co wiem to Acid z Miuipolska negocjuje warunki importu większej ilości sztuk i sprzedaż już w Polsce i jak to wyjdzie to będzie można kupić go legalnie w Polsce.

KurczaQ
06.05.13, 14:18
Tak czy siak, jestem chętny na telefony Xaomi - 1. Mod maszyna, 2. W pełni odblokowany, 3. Wsparcie Custom Romów, 4. Wgrasz na to wszystko, 5. Cena

fyme
06.05.13, 14:33
No i można zainstalować na nim dwa systemy jednocześnie i przełączać się miedzy nimi. Jest tylko jeden problem muszą być podobne bo oba korzystają z tej samej partycji data.

KurczaQ
06.05.13, 22:36
Chodziło mi raczej o Ubuntu, Sailfish czy Tizen :P