PDA

Zobacz pełną wersję : jaki wybrać htc hd2



flot93
12.05.13, 11:52
mam zamiar kupić sobie htc hd2 tylko nie wiem na jaki system sie zdecydować znalazłem fajna ofertę ale ma zainstalowany windows phone, a zależy mi na tym by chodziły na nim gry i mógł bym przeglądać internet. Powiedzcie czy na system windows phone na sie znaleźć i instalować gry? Bo jak przeglądałem forum to gier do ściagniecia jest najwiecej na windows mobile a później na Android a na windows phone wogóle nie ma.

kasier
12.05.13, 13:05
Na androidzie masz tego wszystkiego najwięcej (android market). A system to obojętnie jaki kupisz bo sam decydujesz co chcesz mieć i wgrywasz

flot93
12.05.13, 13:33
Bo mam 2 telefony do wybrania pierwszy to ten: On jest na Windows phone
NOWY HTC HD2 BEZ LOCKA GWAR GDAŃSK SKLEP KOMBOX (3239613029) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/nowy-htc-hd2-bez-locka-gwar-gdansk-sklep-kombox-i3239613029.html)

A oto drugi na androidzie:
HTC HD2 ANDROID SENSE 16GB | OD FIRMY | GWAR. PL (3224013447) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/htc-hd2-android-sense-16gb-od-firmy-gwar-pl-i3224013447.html)

Który jest lepszy bo nie wiem, windows phone nie podoba mi sie jego wygląd, no i nie wiem czy wchodza na niego gry.

Podpowiedzcie który jest lepszy.

kasier
12.05.13, 14:11
Ja miałem na myśli że obojętnie jakiego hd2 kupisz bo sam sobie możesz wgrać taki system jaki będziesz chcieć więc na dobrą sprawę to możesz sam przetestować czy bardziej będzie Ci odpowiadać wp czy android

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

flot93
12.05.13, 14:20
Ok tylko mam jeszcze jedno pytanko, czy ten windows phone to jest to samo co windows mobile? Bo już zdecydowałem kupić tego za 670 zł z windows phone.

kasier
12.05.13, 15:33
To są 2 różne systemy windows mobile już nie ma wsparcia, a windows phone zastąpił wspomnianego wcześniej wm

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

fyme
12.05.13, 19:52
On jest na Windows phone


Jeżeli jest nowy (czytaj fabrycznie nowy) to nie ma prawa mieć Windows Phone bo HD 2 fabrycznie wychodziły tylko z Windows Mobile i tylko wtedy podlegały gwarancji producenta więc jeżeli rzeczywiście ma wgrany Windows Phone to znaczy że było w nim grzebane i nie jest nowy.

flot93
19.05.13, 22:16
tak to prawda, kupił nowy oryginalny HTC hd2 z Windows Mobile 6.5 Możecie mi powiedziec jak zrobić by nie ciagneło mi kase za internet? jak ustawic by internet działał tylko na wifi i na pakiecie?

flot93
19.05.13, 23:32
ej a co zrobić by bateria dłużej trzymała? bo mi bardzo krótko trzyma, nie cały jeden dzień, da sie cos po wyłanczac by dłużej trzymała bateria? jesli tak to napiszcie jak dokładnie to zrobic

KurczaQ
21.05.13, 01:04
tak to prawda, kupił nowy oryginalny HTC hd2 z Windows Mobile 6.5 Możecie mi powiedziec jak zrobić by nie ciagneło mi kase za internet? jak ustawic by internet działał tylko na wifi i na pakiecie?


ej a co zrobić by bateria dłużej trzymała? bo mi bardzo krótko trzyma, nie cały jeden dzień, da sie cos po wyłanczac by dłużej trzymała bateria? jesli tak to napiszcie jak dokładnie to zrobic

Do każdego problemu piszemy oddzielny temat w celu zachowania czystości i przejrzystości forum.

Tapnięte z One V

KurczaQ
21.05.13, 01:05
Temat wyczerpany. Zamykam.

Tapnięte z One V