PDA

Zobacz pełną wersję : informacje o pogodzie



ligen
05.01.11, 15:58
witam
wiecie moze ile kosztuje w plusie opcja wyswietlanie informacji o pogodzie to co jest w hd2 ?

Smogg
05.01.11, 16:37
Wyświetlanie informacji o pogodzie - tj. to, co masz w Sense w HD2 - pobiera dane z internetu... Jeśli pobierasz to manualnie (np. poprzez WiFi) to nic nie płacisz (no, poza abonamentem, którym to WiFi zasilasz... albo za dojazd do jakiejś galerii handlowej z hotspotami itp. :D).
Co do pakietów internetowych - znajdziesz taką informację na stronie operatora (szukaj dla swojego planu taryfowego).

wilus92
08.01.11, 22:12
Czy da się to jakoś wyłączyć?? Fajny bajer, ale jak przyjdzie mi jakiś mega rachunek to będę spał na wycieraczce:P
[hr]Dodano: 1294518320[hr]
też jestem w plusie, więc który pakiet wystarczy na tą pogodę, jeżeli mam ustawione sprawdzanie pogody co 15 minut??

ArturN
08.01.11, 23:08
Wystarczy jak ustawisz aktualizację pogody co 3 godziny, wystarczy ci pakiet w plisie 100MB za 5 zł, Aktualizację pogody możesz odchaczyć: zakładka pogody/ menu/ ustawienia lub w ustawienia/Usługi danych/Pogoda - tu odchaczamy

kasier
09.01.11, 10:19
Albo możesz za pomocą programu zewnętrznego zablokować łączenie

albatros
10.01.11, 10:32
Podepne sie pod temat.Wyjasnijcie mi prosze jak to jest z ta aktualizacja pogody.Mam ustawione co 3 godziny i kupiony pakiet w plusie 100mb.Kiedy pobierze mi aktualizacje to nie rozlancza mi 3G.Czy tak ma byc?Prosze o pomoc.Dzieki i pozdrawiam.

maniek9611
10.01.11, 10:59
Podepne sie pod temat.Wyjasnijcie mi prosze jak to jest z ta aktualizacja pogody.Mam ustawione co 3 godziny i kupiony pakiet w plusie 100mb.Kiedy pobierze mi aktualizacje to nie rozlancza mi 3G.Czy tak ma byc?Prosze o pomoc.Dzieki i pozdrawiam.

Tak ma być, ważne aby inne aplikacje miały powyłączane automatyczne aktualizacje jak nie chcesz aby dodatkowo ściągało Ci z pakietu.

Powiem Ci od siebie, że jak nawet ustawisz ściąganie maili co jakiś czas w formie nagłówków albo z załącznikami max 50kb to spokojnie Ci ten pakiet wystarczy, zresztą sam z takiego korzystałem jak byłem w Plusie.

Jak się boisz to polecam Ci aplikację SPB Wireless Monitor - super sprawa (możesz nawet alerty ustawić i po przekroczeniu dziennego limitu będzie Cię on informował)