PDA

Zobacz pełną wersję : HTC Desire C - niereagujące pole na ekranie



Niezapominajke
20.06.13, 23:17
Mam problem z moim Desire C, mianowicie od niecałego dnia kiepsko działa mi niewielki obszar na ekranie( z 2-3 cm kwadratowe na szerokości). Pisanie na klawiaturze jest wprawdzie możliwe, ale na przesuwanie palcem już nie reaguje.
Telefon był w bumperze, dość często się nagrzewał, czy to może być spowodowane temperaturą baterii? Są jakieś opcje uratowania tego oprócz wymiany ekranu?

KurczaQ
20.06.13, 23:20
Według mnie są teraz trzy możliwości.
1. To wada fizyczna - Gwarancja, uszkodzenie samoistne bez twojej ingerencji.
2. Próba zrobienia twardego restartu systemu - przywracanie stanu fabrycznego.
3. Wgranie na nowo systemu, choć gdy nr. 2 odpadnie to i 3 nie ma sensu.

Upały są niesamowite ale nie sądzę by to wykończyło ekran - moje HD2 po kręceniu (:E) sięgało 50 stopni Celsiusza tym samym parząc moje łapki ;)

Telefon miał jakieś wypadki w przeszłości?

Niezapominajke
20.06.13, 23:23
Pobawię się jutro w przywracanie ustawień fabrycznych (w jaki sposób może to pomóc?) a jak to nie pomoże to gwarancja.
Poważniejszy raz gdy upadł centralnie na przycisk power, który się wgniótł, ale z ekranem nigdy problemów nie było.

KurczaQ
20.06.13, 23:25
Pobawię się jutro w przywracanie ustawień fabrycznych a jak to nie pomoże to gwarancja.
Poważniejszy raz gdy upadł centralnie na przycisk power, który się wgniótł, ale z ekranem nigdy problemów nie było.

Mogłabyś na obrazku z Google pokazać który kawałek ekranu średnio funkcjonuje?

Niezapominajke
20.06.13, 23:28
http://oi41.tinypic.com/2lne4gm.jpg tuż nad baterią :/

KurczaQ
20.06.13, 23:30
tuż nad baterią :/

MindFuck - bateria jest ciut wyżej :E

Tak czy siak, zdaje się to być albo problemem z oprogramowaniem albo hardware - spróbuj Hard Restartu, może pomoże ;)

Niezapominajke
22.06.13, 23:30
Hard restart nie pomógł niestety :/
To na 100% wada fizyczna

KurczaQ
23.06.13, 12:06
Więc jeżeli to wada fabryczna to pozostaje zgadnąć czy uszkodzenie jest z twojej winy czy wady fabrycznej. Oddaj go na gwarancję, sprzedaj i kup coś mocniejszego :P