PDA

Zobacz pełną wersję : Witam, nowy użytkownik HTC-ONE



Nicram
02.07.13, 10:40
Witam, jestem nowym użytkownikiem HTC ONE. Wcześniej Iphone 4 i wahałem się czy nie kupic 5 ale to kicha więc wybór padła na HTC-ONE :P

Pozdrawiam

Szakus
02.07.13, 10:53
Dobry wybór, witamy :)

kasier
02.07.13, 16:54
Miło widzieć kolejnego one w naszym gronie. PS. Jak już szakus wspomniał bardzo dobry wybór

Nicram
02.07.13, 17:29
no tel fajny , tylko masakrycznie zjada baterie w porównaniu z IP 4 te same usługi odpalone

KurczaQ
02.07.13, 23:22
Witam! :) A takie to uroki, HTC ma dobre telefony ale baterie słabe :X

Smogg
02.07.13, 23:59
Zwłaszcza jak się porównuje zużycie baterii w telefonie z quad-corem, oraz 4,7-calowym ekranem FullHD, no i Androidem, w którego przypadku niestety często "optymalizacja" jest synonimem stwierdzenia "wsadziliśmy w to jeszcze mocniejszy hardware do obsłużenia tego, co już mamy"... z hermetycznym i faktycznie zoptymalizowanym iOS w iPhone'ie, jednordzeniowym procesorem, który sobie z tym wszystkim bez problemu radzi i wyświetla na 3,5" ekranie 640x960 :E

Niestety, to nierealne, żeby utrzymać niski poziom apetytu na prąd w M7, nawet jeśli się włączy tryb oszczędzania baterii. Choć chociaż częściowo pocieszające może być i to, że im nowszy (i mocniejszy) iPhone, tym ten problem bardziej dotyczy i tego telefonu, więc tutaj One nie jest odosobnione ;)

kedor
23.07.13, 14:52
Witam wszystkich użytkowników forum,
Jako użytkownik htc one powiększam grono użytkowników forum i chciałbym od razu podzielić się swoimi spostrzeżeniami, które niestety mają krótka historię, bo zaledwie tygodniową. Z pewnością telefon jak każde urządzenie ma swoje zalety i wady. Wydaje się, że bez popadania w skrajności tych pierwszych jest znacznie więcej, a ponadto ich walory czy istotność dla użytkownika w pełni rekompensują mankamenty, które jak wspomniałem telefon posiada. Z pewnością na pochwałę zasługuje ergonomia i elegancja obudowy (jako esteta w pełni to doceniam), jakość wyświetlacza (po prostu przyjemnie się patrzy na ekran), funkcje aparatu (zoe, slajdy z muzyczką), ogólnie rozumiane dźwięki w telefonie (na mnie zrobiło to duże wrażenie), płynność działania bez lagów (daje również sporo satysfakcji, bo przyjemnie się z niego korzysta). Być może płynność wynika z tego, że doinstalowałem stosunkowo niewiele aplikacji (32). W oparciu o dotychczasowe doświadczenia zrobiłem selekcję i została taka liczba. Jeżeli chodzi o wady, a należałoby raczej mówić mankamenty, to dla mnie zupełnie niepotrzebny gadżet zwany blinkfeed?em. Brak dostępu do polskich serwisów (nie możemy udawać, że są tam jakieś protezy) przy braku korzystania z serwisów społecznościowych (jak w moim przypadku) powoduje, że jest on po prostu zbędny. Owszem na pięć minut dla pokazania może być, ale nic więcej. Efekt jest taki, że upchałem gdzieś na ostatnią kartę i w praktyce ją pomijam. Ponadto z mankamentów trzeba wskazać brak jednak tego trzeciego przycisku, zwłaszcza jak korzystałem wcześniej z S II, a wcześniej z HD2. Trzeba się jeszcze przestawić na inny sposób wybierania numerów telefonicznych (wszak urządzenie jest przecież również telefonem?). Dla mnie więcej ergonomii przy wybieraniu kontaktów było choćby w S II i to zarówno sms-ów jak i telefonów. Oczywiście dwa ostatnie mankamenty można zneutralizować i pewnie za czas jakiś czas uznam, że problemu nie ma. Natomiast wadą i to w dosłownym tego słowa znaczeniu jest bateria. Nie chcę w tym miejscu rozwijać tematu, bo to się nadaje na odrębny wątek. Spróbuję zresztą rozwinąć ten temat o ile któryś z forumowiczów mnie nie uprzedzi, chcąc szczegółowo popytać o to innych użytkowników htc one. A tak ponadto myślę, że telefon jest bardzo dobrym urządzeniem, które warto zakupić, jeżeli ktoś lubi smartfony. ONE jest dla mnie kolejnym po Sony Ericsson P1i, HTC HD2, Galaxy SII) i robi największe wrażenie. Oczywiście nie chcę porównywać tych modeli z ONE, bo to zupełnie bez sensu. Czy zakupiłbym ten telefon jeszcze raz? Tak, ponieważ wybrałem go z grona kilku smartfonów (S III, Xperia Z i przede wszystkim S IV) i okazał się w mojej ocenie najlepszym wyborem, a ponadto zakup odbył się przy zawarciu nowej umowy z T-Mobile i cena, biorąc pod uwagę rynek, była do zaakceptowania. To tyle moich myśli. Liczę, że użytkownicy ONE będą aktywni na tyle, że dowiemy się o tym telefonie i jego możliwościach wiele. Jak na pierwszy raz to chyba za bardzo się rozpisałem:) Pozdrawiam.

leblanc
04.07.14, 10:25
Siemanko :)