PDA

Zobacz pełną wersję : HTC EVO 3D lub DESIRE X lub DESIRE HD



Drix
05.07.13, 00:18
Siemka,

Noszę się z zakupem HTC, lecz nie wiem, który z w/w modeli będzie najlepszą opcją.
Wydaję mi się, że EVO 3D będzie najszybszy i najbardziej funkcjonalny, zarazem najdroższy.
Może mi ktoś doradzić?

Vinrael
05.07.13, 00:26
Ja z tych trzech bym wybrał Desire HD, później w kolejności Evo 3D. Bo niby i Desire X jest nowszy od HD, ma nowszego Androida etc. to jednak ma praktycznie takie same wnętrze, i kosztuje więcej. A w Desire HD dostajemy troszkę lepszą matrycę w aparacie, większy wyświetlacz za niższą cenę.

Smogg
05.07.13, 09:10
Desire HD jest porzucony przez HTC z Androidem 2.3 Gingerbread.
EVO3D został porzucony (tak jak i Sensacja) z Androidem 4.0 ICS. Jeśli jest choć w połowie tak niedopracowany jak na Sensacji, to posiadaczowi tego telefonu może bardziej opłacać się downgrade wersji i mimo wszystko trzymanie telefonu ze starszą wersją Androida, niż faktycznie dostępna na ten telefon.
Desire X... nie jest to telefon, który nada się np. do grania, AFAIR też już został porzucony przez HTC, tym niemniej Sense 4(+) jest czymś, na czym miło zawiesić oko, jest funkcjonalne, a ekran tego telefonu (chyba taki sam jak One V) bije na głowę ten w Desire HD i Sensacji (mimo większej rozdzielczości tej drugiej) - kolory są dużo bardziej nasycone i naturalne, czytelność w słońcu jest wyższa.

Pytanie co chcesz robić z tym telefonem, bo to też ma znaczenie, a taka informacja nie pojawiła się w tym wątku (w przeciwnym razie komuś, kto potrzebuje np. dużego, dostawczego samochodu można usilnie wciskać małe, sportowe coupe ;)).

kasier
05.07.13, 09:44
desire nie znam więc nie będę się wypowiadał, ale z doświadczenia z evo 3d (non stop na oryginalnym oprogramowaniu) mogę powiedzieć tyle: Nie narzekam i jestem zadowolony, gry - praktycznie wszystkie działają (poza tymi na tegre), więc w razie pytań myślę że mogę odpowiedzieć na parę dotyczących tego modelu

Drix
05.07.13, 14:40
Przede wszystkim dzięki wielkie za odpowiedzi :)
Hmm, główną rzecz jaka mnie interesuje to chodzenie po necie, pisanie sms i gps, także miło by było, aby telefon się zbytnio nie wieszał :)
Fajnie by też było, żeby do danego telefonu dostępne były modyfikacje oprogramowania (póki co jeszcze nie zagłębiłem się w ten temat, bo modyfikowałem jedynie telefony na zwykłym sofcie).
Myślałem jeszcze o Desire Z , ze względu na klawiaturę, lecz to telefon trochę wolniejszy od tych o których mowa.

kasier
05.07.13, 15:29
Więc do podanych przez Ciebie rzeczy nada się każdy telefon a najlepiej żeby miał największą baterię, żaden się nie wiesza na stocku i z tego co wiem to na każdy masz masę Romów

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Drix
05.07.13, 16:04
Aha, a który jest z nich "najmocniejszy" ?

kasier
05.07.13, 16:33
Najmocniejszy jest evo 3d

Smogg
05.07.13, 16:58
A tak w ogóle o jakim budżecie mówimy?

Wysłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 4

Drix
05.07.13, 18:09
Tak myślę do 700 zł maksymalnie

Szakus
05.07.13, 18:15
Evo dobry sprzecik, technicznie bez zastrzeżeń jakby miał ciut większy ekran to bym nie myślał o zmianie na One a tak ciagle to za mną chodzi i pewnie do końca wakacji wymienię na większy model :)

Tapnięte z e3d

Smogg
05.07.13, 18:24
W okolicach 700 złotych już powoli można zacząć polowanie na HTC One S. Też zacny telefon o dobrych parametrach.

Wysłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 4

KurczaQ
05.07.13, 19:45
W okolicach 700 złotych już powoli można zacząć polowanie na HTC One S. Też zacny telefon o dobrych parametrach.

Wysłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 4

I też już porzucony nieoficjalnie przez HTC :E

kasier
05.07.13, 19:48
I też już porzucony nieoficjalnie przez HTC :E
Jak każdy starszy telefon :)

Drix
05.07.13, 22:05
One S to raczej nie możliwe, żeby kupić za 7 baniek w miarę zadbany.. :/ Tak więc jak widzę, EVO 3D jest najlepszą opcją z tego co w większości piszecie. Dzięki wielkie :)
Jak go kupię to tu zagoszczę na dłuzej :D

KurczaQ
05.07.13, 22:09
No ja myślę :p

Wysłane z Asus Iconia B1

Smogg
05.07.13, 23:13
I też już porzucony nieoficjalnie przez HTC :E

Błąd. Oficjalnie :P
Nieoficjalnie to HTC wycofało się z aktualizacji modeli z 2011 roku. W bardzo nieładny sposób.

Drix
20.07.13, 01:32
Witajcie po dłuższej przerwie. Kupiłem wreszcie telefonik, po niedzieli będzie :)
HTC EVO 3D (http://allegro.pl/show_item.php?item=3411306790http://)
Powiedzcie mi od czego zacząć sprawdzanie stanu technicznego tele? Co najczęściej w nich pada?
Jeżeli robię źle, pisząc posta w tym temacie to proszę o przeniesienie :)

kasier
20.07.13, 11:13
Mój evo ma już półtora roku i nie pada nic jak na razie :)