PDA

Zobacz pełną wersję : Htc 8x



KurczaQ
12.08.13, 18:52
Witajcie, przez dwa tygodnie będę miał okazję bawić się (od teraz :D) HTC 8X, jeżeli macie jakieś pytania, proszę - zadawajcie pytania, będę odpowiadać w miarę możliwości ;)

fyme
13.08.13, 20:38
Można na niego wrzucić androida? ;D

KurczaQ
13.08.13, 21:54
Można na niego wrzucić androida? ;D

Po co psuć coś, co jest genialnego? :D

kasier
14.08.13, 11:11
Bo dla niektórych te kafelki nie są genialne:D

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 4

fyme
14.08.13, 11:30
Multiplatformowość to nie psucie to ogromna zaleta :D

Napisane za pomocą palców z HD 2

KurczaQ
14.08.13, 11:42
Bo dla niektórych te kafelki nie są genialne:D

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 4

Ale kto kupując telefon z kafelkami oczekuje Androida? xD


Multiplatformowość to nie psucie to ogromna zaleta :D

Napisane za pomocą palców z HD 2

Prawda, ale prawdziwych deweloperów już nie ma :C

Smogg
23.08.13, 17:51
Z tym śmiem się nie zgodzić. Są, kwestia posiadanej platformy i popularności konkretnej słuchawki.

WP7/7.5/8 mimo wszystko nie okazały się hitami sprzedażowymi, które mogą konkurować z iOS czy Androidem. Nie wydaje mi się, aby była prosta metoda zmiany tego stanu rzeczy. Kafelki jednak poza szybkością działania interfejsu oferują dalej nudę i ograniczenia.

Naprawdę oddanych wyznawców idei tego systemu, że się tak wyrażę, jest proporcjonalnie mniej, niż wśród jego największych konkurentów.

Jesteś jedyną zafascynowaną tym systemem osobą, którą znam, Kurczaku. A z telefonami z WP trochę osób znam.

Wysłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 4

KurczaQ
23.08.13, 21:35
Jesteś jedyną zafascynowaną tym systemem osobą, którą znam, Kurczaku. A z telefonami z WP trochę osób znam.

Osobiście znam wiele osób zafascynowanych tym systemem osób, jednak zaczynając od wersji 8- nie ukrywam że 7.8 ma pewne braki, jednak używając 8X, dodając do tego 6Tag (najlepszego klienta Instagram na świecie!) te telefony są serio genialne :)

fyme
24.08.13, 15:43
Osobiście znam wiele osób zafascynowanych tym systemem osób, jednak zaczynając od wersji 8- nie ukrywam że 7.8 ma pewne braki, jednak używając 8X, dodając do tego 6Tag (najlepszego klienta Instagram na świecie!) te telefony są serio genialne :)

Ja niestety nie ale jak to mówią wyjątek potwierdza regułę ;)

KurczaQ
24.08.13, 18:56
Ja niestety nie ale jak to mówią wyjątek potwierdza regułę

Powiedzmy sobie szczerze - HTC dało ciała na punkcie HTC więc dziwne że tu nikogo nie ma, ba - ja miałem 3 telefony HTC na Windows Phone i każdego wspominam dosyć kiepsko (tak, HD2 też), dopiero na Lumii to jakoś chodzi (może dlatego że mam tu Snapdragona S2) ;)