PDA

Zobacz pełną wersję : Po wgraniu nowego roomu Fusion C I ciągle jest znaczek HTC



mes1234
16.08.13, 02:52
Wgrałem [Rom][4.1.2] Fusion C I http://forum.xda-developers.com/show....php?t=2398744
Zrobiłem wszystko tak jak w instrukcji ale niestety telefon się nie włącza, zatrzymuje się na ekranie HTC.
Polecicie mi jakiś inny room ? Albo jak wgrać oryginalny room ?
Backupu nie mam bo przed wgraniem nowego roomu telefon dziwnie się zachowywał i chciałem go zmienić więc nie robiłem kopii.

KurczaQ
17.08.13, 09:15
Po pierwsze ROM, po drugie, spróbuj innego kernelu lub cyanogenmod ;)

Tapnięto z mojej Lumii 800 ;)

mes1234
17.08.13, 16:47
Udało się, po prostu pominąłem pliczek boot i dlatego system nie startował.
Mam teraz inny problem, wcześniej na standardowym oprogramowaniu zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Internet ciągle się rozłączał, restarty itd. Postanowiłem że zmienię oprogramowanie i może coś będzie lepiej. Po jednym dniu z nowym oprogramowaniem doszedłem do wniosku że coś się dzieje z telefonem a nie oprogramowaniem. Chyba będę zmuszony oddać go na gwarancję. Pytanie teraz jak wgrać standardowe oprogramowanie, tak żeby serwis przyjął go na gwarancji. Zdejmowałem w nim simlocka, instalowałem CWM i robiłem roota. Jak to wszystko cofnąć ? Dodam że nie robiłem kopii zapasowej poprzedniego romu bo myślałem że to ona jest sprawcą tych awarii telefonu.

KurczaQ
18.08.13, 15:40
Ściągnij RUU domyślnego systemu (na xda będzie) i zainstaluj to. Potem rozpakuj paczkę z ruu i wyciągnij z niego BOOT i recovery, zablokuj bootloader i gotowe ;)

Tapnięto z mojej Lumii 800 ;)