PDA

Zobacz pełną wersję : problem z wgraniem windows'a



mar_pl
21.08.13, 13:01
Witam was bardzo serdecznie, od kilku dni jestem posiadaczem hd dwójki, poprzedni właściciel jechał na androidzie ( wg tego co mi powiedział był to system Android 2.3.7 oraz CyanogenMod-7 NIGHTLY-bravo[TyphooN_v3.MAGLDR] ).Moim zdaniem system jest do kitu więc postanowiłem wgrać sobie win 6.5, korzystałem z tego poradnika : Instalacja najnowszego oficjalnego oprogramowania do HTC HD2 z Windows Mobile | programeo.pl (http://www.programeo.pl/content/instalacja-najnowszego-oficjalnego-oprogramowania-do-htc-hd2-z-windows-mobile) ,
a rom pobrałem sobie stąd : Sunnysoft InterWrite language localization for HTC devices (http://firma.sunnysoft.cz/htc/?lang=en)

wszystko szło cacy, pasek instalacji się posuwał aż nagle wybiło mnie do tego cztero kolorowego tła, poczekałem chwilę po czym wyłączyłem telefon- wyciągnąłem baterię i załączyłem go jeszcze raz, powtórnie w trybie Bootloadera, myślałem że instalacja się dokończy a tu psińsco,
na czerwonym tle jest napisane :
RUUNBH
PB81100 HX-BC
SPL-3.03.0000 XE
MicroP(LED) 0x05
MicroP(TOUCH) 0x50

Na zielonym
Upgrade ROM code error Please try again

i na białym Serial

kiedy włączam telefon normalnie pojawia się taki trójkąt, pod trójkątem jest napis system error (mniej więcej taki napis) po czym pokazuje się białe tło z niebieskim napisem loading- loading error i przechodzi do takiego cztero kolorowego tła :
czerony:
HX-BC
SPL-3.03.0000 XE
MicroP(LED) 0x05
MicroP(TOUCH) 0x50

zielony :pusto
niebieski: pusto
Biały: pusto

wiecie jak to naprawić ? pozdrawiam :D

mar_pl
21.08.13, 14:44
drobna aktualizacja, udało mi się podpiąć telefon w trybie Bootloadera do komputera i wyświetlił mi się napis USB, załączyłem program HD2 Toolkit żeby zrobić task 29, łączy się z telefonem i kiedy dochodzi do flashowania, telefon nie ładuje, tzn stoi cały czas na 0%. Podczas flashowania na telefonie wyświetla się napis HTC na czarnym tle a pod nim jest 0 %

fyme
21.08.13, 15:07
Po co robisz task? Chcesz wgrać Windowsa czy androida? Musisz najpierw wgrać HSPL a potem dopiero task (którego z całego serca nie polecam).

mar_pl
21.08.13, 15:13
chcę wgrać windowsa, najlepiej 6.5, nie wiem po co :P myślałem że jest potrzebny

jaki najlepiej wgrać hspl ?

mar_pl
21.08.13, 16:18
może tak być że system który chcę wgrać nie jest dedykowany na mój telefon ?

KurczaQ
21.08.13, 16:23
chcę wgrać windowsa, najlepiej 6.5, nie wiem po co :P myślałem że jest potrzebny

Wgraj Windows Phone 7.8 i będziesz zadowolony - Android chodzi średnio na HD2.


jaki najlepiej wgrać hspl ?

Aktualny, lub polecany przez twórcę ROMu :E

mar_pl
22.08.13, 13:38
uporałem się już ze wszystkim, można zamknąć temat :)

kasier
23.08.13, 12:46
Na życzenie zamykam