PDA

Zobacz pełną wersję : problem z przenoszeniem plików



bogtom
01.09.13, 01:09
Witam,
jestem posiadaczem htc one x (telefon z orange)nie mam zielonego pojęcia jak przenieść np.plik wideo z kompa na telefon.Jak podłącze przez usb to jedyne co widze to htc menager do zainstalowania.Zaznaczam że po zainstalowaniu tej aplikacji tam nie widze takich opcji wiec ją odinstalowałem.
Proszę o rade.
Pzdrawiam.

kasier
01.09.13, 11:39
Telefon po podłączeniu powinien się zapytać o rodzaj połączenia, a jak nie to jeszcze w ustawieniach komunikacja z pc coś takiego znajdź

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m przy użyciu Tapatalk 4

KurczaQ
01.09.13, 23:41
Zależy jakiego systemu używasz. Jeżeli telefon na pasku powiadomień wyświetli informacje o typie połączenia, wybierz pamięć masowa. Następnie poszukaj w dyskach napędu telefonu, na Linuxie, Os X i Windows robi sie to tak samo.

Jak nie pomoże, użyj airdroid (pobierz z marketu)

Tapnięto z mojej Lumii 800 ;)

bogtom
03.09.13, 22:21
Dzięki za rady,
ale jak podłącze telefon do kompa to w tel. wyskakuje mi -połączono moduł debugowania USB-a tam nic ciekawego,
a bynajmniej nic wspólnego z połączeniem z kompem.
Pierwszy raz jak połączyłem to w kompie wykryło masową pamięć usb ale po aktualizacji androida zamiast masowej pamięci mam menagera do zainstalowania i nic więcej.

KurczaQ
06.09.13, 01:25
To go zainstaluj...

Wytapatalkowano za pomocą Nokii Lumii 800.

jolusia.htc
27.10.13, 18:08
Komputer sam powinien wyszukać nowe urządzenie podlączone do USB, w fonie wyświtli się"połączenie przez USB" ,"Podłączono moduł debugowania USB -i to wszystko -teraz mozna normalnie przesyłac pliki.