PDA

Zobacz pełną wersję : Niebrandowany soft bez podlączenia do komputera Desire Z



sikora90
20.09.13, 10:45
Witam,
chciałbym wgrać nowszy soft do mojego Desire Z. Problem polega na tym, że w moim telefonie nie jest coś z gniazdem micro USB i niestety nie ma komunikacji z komputerem. Tutaj pojawia się moje pytanie: Czy istnieje możliwość zrootowania i wgrania jakiegos recovery tak aby z poziomu telefonu możnaby wgrywać romy?
Pozdrawiam

KurczaQ
21.09.13, 23:35
Trzeba złamać bootloader przez komputer, przykro mi :(

Wytapatalkowano za pomocą Nokii Lumii 800.

JaWe
23.09.13, 16:31
Trzeba złamać bootloader przez komputer, przykro mi :(

Wytapatalkowano za pomocą Nokii Lumii 800.

W takim razie dołączę sie do tematu. Jak to zrobić na mac Os X? Czy ktoś ma doświadczenie w tym temacie? Będę wdzięczny za pomoc. :)

KurczaQ
27.09.13, 13:37
Napisałem poradnik jak zrobić to na Ubuntu - robisz to identycznie, z tym że musisz mieć pakiety dla Maka:)

sikora90
27.09.13, 20:31
Witam, odkryłem coś dziwnego. Mogę przez power +voldown wejść w bootloader (biały ekran jakies tam opcje) i moje pytanko teraz czy możliwe że juz jest złamany ten bootloader? Bo mam zainstalowanego rommanagera i przy probie instalacji z poziomu androida mowi ze nie moze znalesc aplikacji superuser(root). Czy jest możliwość zrootowania telefonu przez ten bootloader oczywiscie bez pomocy kabla?
pozdro

KurczaQ
04.10.13, 00:16
Bootloader to miejsce, przez które wgrasz Androida oraz przez które zainstalujesz CWM oraz Roota. Poczytaj poradniki, to proste, musisz skorzystać z fastboot a następnie z narzędzi dostępnych na XDA. Poszukaj jakiegoś Toolkita pod Windows, chyba, że jak ja używasz Ubuntu, wtedy chłopie czeka cię sporo roboty ;)

sikora90
04.10.13, 18:52
Bootloader to miejsce, przez które wgrasz Androida oraz przez które zainstalujesz CWM oraz Roota. Poczytaj poradniki, to proste, musisz skorzystać z fastboot a następnie z narzędzi dostępnych na XDA. Poszukaj jakiegoś Toolkita pod Windows, chyba, że jak ja używasz Ubuntu, wtedy chłopie czeka cię sporo roboty ;)
Wszystko fajnie tylko, że ja nie mogę podpiąć pod kompa bo mam cos z gniazdem dlatego też szukam opcji bez użycia komputera.

KurczaQ
08.10.13, 00:14
Nie ma takiej możliwości.