PDA

Zobacz pełną wersję : HTC ONE X problem z głośnikiem



short
25.09.13, 09:02
Witam. Mam problem ze swoim HTC ONE X a dokładnie z głośnikiem tylnym ( od muzyki, dzwonków oraz zestawu głośnomówiącego) . Po tym jak go otrzymałem oddałem go do serwisu w celu ściągnięcia simlocka gdyż telefon jest z anglii. Po odebraniu telefonu wszystko bylo ok oprócz działającego głośnika ( poprzedni posiadacz telefonu nie miał z głośnikiem żadnych problemów i grał on bez zarzutów tak jak powinien). W między czasie zakutalizowałem androida z wersji 2.0 do najnowszej wersji 4.2.2 (wersja HTC Sense 5.0, wersja oprogramowania 4.18.206.4). Zaniosłem znów telefon do serwisu gdyż okazało się ze podczas czyszczenia telefonu serwisant zakrył głośnik małą gąbeczką przez przypadek. Po poprawnym złożeniu telefonu przez serwisanta głośnik zaczął działać, natomiast gra bardzo cicho. Czytałem na innych forach że wielu posiadaczy ma ten sam problem po zakutalizowaniu wersji androida do najnowszej. Myślałem nad przywróceniem telefonu do starszej wersjii androida i sprawdzeniem czy głośnik będzie działał poprawnie. Niestety nie jestem w stanie zostać bez telefonu 2 tygodnie jeżeli chodzi o polski serwis HTC w Warszawie. Co byście radzili w tej sytuacji?