PDA

Zobacz pełną wersję : HD2 nie zacina sie na logo HTC.



Amciu Amciu
11.10.13, 09:52
Dzisiaj dostalem HTC HD2, wlozylem swoja karte sim, wszystko pieknie dzialalo przez kilka minut.
Potem telefn wylaczyl sie, kiedy chcialem go wlaczyc, dochodzilo do momentu wpisania pinu, telefon wlaczal sie i odrazu wylaczal, teraz wlacz sie tylko do loga HTC i nic.
Robilem juz reset tym czerwonym przyciskiem, nic nie dalo.
Przeczytalem, zeby wgrac nowy system, jednak gdy podłączam telefon pod usb komputer mi go nie wykrywa :mad:
To jest moj pierwszy HTC, wczesniej uzywalem Samsunga.

Da sie cos z tym zrobic :)?



@Bład w nazwie tematu, powinno bc HD2 zacina sie na logo HTC :D

fyme
11.10.13, 16:09
Puki telefon się włącza i cokolwiek wyświetla to da się coś zrobić :)
Napisz jaki masz system na telefonie i na kompie i czy instalowałeś jakiś soft do obsługi HD2 na komputerze.

Amciu Amciu
11.10.13, 18:16
Na telefonie jest Windows Mobile, na kompie mam Windows 7,softa nie instalowalem na kompie.
Zmiana systemu w telefonie pomoze?Bo ktos mi tak mowil.

KurczaQ
11.10.13, 20:33
Tak, choć polecam zrobić tylko hard-restart, powinien wystarczyć :) jak masz wgrać soft, pamiętaj o zgodności z XP


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

Amciu Amciu
12.10.13, 16:01
Hard restart nic nie dal.

Vinrael
13.10.13, 18:09
Przed operacją upewnij się, że telefon jest naładowany w co najmniej 50%.
Wyczyść telefon za pomocą programu Task29. Sformatuj kartę microSD. Na kartę wgraj stockowy WM 1.66 RUU (do pobrania ze strony HTC). Włącz telefon w trybie bootloadera (vol- i powerbutton). Powinno się wyświetlić zapytanie o zainstalowanie paczki z karty. Zatwierdź. Poczekaj (nawet ok. 15 minut) aż telefon wgra stockowy ROM. Włącz. Ciesz się telefonem przez najbliższe 3 tygodnie. Po nich wróć na forum, z pytaniem jak wgrać Androida, bo WM już się trochę 'znudził'.
Pozdrawiam! ;)

Amciu Amciu
14.10.13, 18:27
Po wgraniu softa nadal to samo.
Telefon wlacza sie tylko do momentu loga HTC i na tym sie zatrzymuje.Kolega powiedzial, ze ktos w nim cos poprzestawial(tlumaczyl mi, ale ja za bardzo sie nie znam :D)
Mozliwe, ze to cos z bateria, albo z wejciem usb?Oplaca sie to naprawiac, czy lepiej oddac ten telefon ?

Vinrael
14.10.13, 20:59
Skoro udało się wgrać system, to na 99% nie kabel USB (zawsze zostawiam 1% na najprzedziwniejsze implikacje).
Pamiętaj, że za pierwszym razem po wgraniu systemu telefon może stać na logu HTC nawet i kilkadziesiąt minut, zamiast się włączy.