PDA

Zobacz pełną wersję : Trzeba podjąć decyzję



kasier
14.10.13, 11:12
Witam nadszedł ten czas że za jakieś 2 miesiące będę wymieniać słuchawkę. Jako że ostatnio zostałem w tyle z wszelkimi nowinkami to pytam was o zdanie. Co kupić? Oczywiście na oku mam htc ONE, ale nie wiem czy ma on jakąś konkurencje?

Vinrael
14.10.13, 21:51
One+ albo One M7. Podczas mojego pobytu w Niemczech jakieś 3 tygodnie temu miałem styczność z tymi dwoma telefonami codziennie. Do tego jeszcze SGS IV. I jakieś tam jabłuszka (poza tematem, wszystkie są dla mnie takie same ._.).
Jeśli chodzi o Samsunga... ujmę to parafrazą słów Macieja Makuły (oryginalnie użyte nt. serii gier Battlefield) - Ten Samsung Galaxy IV to najlepszy Samsung Galaxy III jakiego mogli wydać.
Mogli by go nazwać równocześnie Samsung Galaxy 3,4 i wszyscy by byli szczęśliwi.
One+ jest już w tej chwili w pieniądzach dla ludzi (1230 złotych za nowy egzemplarz na alledrogo, z 64GB pamięci), a świetny telefon.
One M7 to niby jeszcze lepszy telefon (nie byłem do niego przekonany, a później wziąłem w łapki... takie HD2 po dwóch latach - absolutny high-end w fajnym, solidnym wykonaniu) tylko jest jeszcze baardzo drogi...

kasier
14.10.13, 21:53
No ja za m7 planuje się zabrać, tylko właśnie chciałem wiedzieć czy jest jakas konkurencja dla niego ale wygląda że nie ma

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m przy użyciu Tapatalk

Vinrael
14.10.13, 22:06
Jeśli nie jesteś zakochany w Sense i nie zależy Ci na przyciskach fizycznych (czyt. akceptujesz przyciski systemowe wyświetlane na ekranie) możesz pomyśleć o Sonym Ericssonie Z1. Dla mnie może trochę bezsensowny (matryca 20,1 MPx przy takich małych rozmiarach fizycznych może powodować tyle szumu, że lepiej by było wziąć 8 MPx aparat z Desire HD...) ale tak z tego co się nim bawiłem to nawet fajny. Tylko mi nie leży zupełnie ich nakładka...
I rozejrzał bym się za padfonami/transformerami od ASUSa (mam na myśli telefony podłączane do stacji dokującej-tableta). Chwilę się tym pocieszyłem w sklepie, działa to fajnie. Firmie ASUS też ufam (to moje osobiste odczucie), robi fajne i solidnie zrobione sprzęty.
W domu mam od ASUSa: ultra-booka, net-booka, tablet, monitor, komputer (obudowa ASUS, grafika ASUS, płyta główna ASUS, i takie tam...). I nic mi się do tej pory nie popsuło (oprócz tableta, na którego niefartownie siadłem... od tego wszystko umrze ;E). Także polecam, jeśli podoba Ci się idea telefonu-tableta.

kasier
14.10.13, 22:23
No zobaczę sobie w sklepie jak to wygląda i będę Sie zastanawiać w takim razie

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m przy użyciu Tapatalk

MatrixSTR
17.10.13, 00:48
Ze swojej strony wspomnę jeszcze o LG G2, czyli telefonie który sobie kiedyś na pewno kupię ;)

olgaprudnicka
05.12.13, 13:54
hehe ma konkurencję w postaci Samsunga S3 i S4 oraz Noki Lumi 1020, ten ostatni model podobno wymiata jakością zdjęć

MatrixSTR
05.12.13, 14:26
Z tym że Lumie mają WP, a ten system wielu osobom nie pasuje.

KurczaQ
06.12.13, 12:03
Xperia Z/Z1, Xaomi Mi-3, Moto X/Z, Lumia 925, LG Flex

Wysłane gołębiem pocztowym Nokia Lumia 800.

hadim
15.12.14, 15:19
A ja mam pytanie czy telefon to odpowiedni prezent dla dziewczyny na święta ?

trajkot
20.03.15, 13:43
ja mam htc one i sobie chwalę chociaż mojemu koledze pękł wyświetlacz.

rzdr
22.04.16, 15:32
ja htc zamierzam kupić, mam microsofta i ciągle się wiesza

trontek
01.10.16, 00:20
Miałem kilka telefonów z Androidem i z Wondowsem i mam pewien pogląd na sytuację.
Android jest bez wątpienia bardziej przemyślanym systemem i góruje nad Windowsem praktycznie pod każdym względem.
Obecnie mam HTC ONE m9 i jak dla mnie jest to telefon idealny.

normalko
24.11.16, 09:53
Windows Phone to najgorszy system mobile i dobrze, że się z niego wycofują. Jest bardzo mało aplikacji, często się zawieszają. Jakościowo telefony wypadają o połowę gorzej niż te na Androidzie

ukdor
30.11.16, 12:13
Ja się zastanawiam co kieruje ludźmi kupującymi windows phone? Przecież te telefony nie mają żadnych zalet. Rozumiem wybór android/ios ale WP? Nic za nim nie przemawia moim zdaniem

Bran1982
27.02.17, 01:36
One M7, oczywiście