PDA

Zobacz pełną wersję : uaktualnienie androida po odblokowniu bootloadera



aleks_pawel
01.11.13, 21:44
Jak w temacie.Odblokowalem bootloadera i chciałbym przywrócić stan telefonu do stanu początkowego,ponieważ teraz nie mogę uaktualnic androida.Jest to możliwe.Jeśli tak to proszę o pomoc.

KurczaQ
02.11.13, 09:48
Aby zablokować bootloader, wystarczy wpisać w konsoli, przy wcześniejszym przejściu do lokalizacji plików fastboot:
fastboot oem lock
fastboot erase cache
fastboot reboot

aleks_pawel
02.11.13, 10:26
Aby zablokować bootloader, wystarczy wpisać w konsoli, przy wcześniejszym przejściu do lokalizacji plików fastboot:
fastboot oem lock
fastboot erase cache
fastboot reboot

Mógłbyś to wyjaśnić dokładniej.Z tego co napisałeś nic nie kumam.Co otworzyć,gdzie wpisać dokładniej troszkę,może nawet bardzo dokładnie.Dzięki

KurczaQ
02.11.13, 12:03
Skoro odblokowałeś bootloader, musisz mieć plik Fastboot. Jeżeli nie, pobierz go ze strony htcdev i zrób, jak napisałem ;)

Wysłane gołębiem pocztowym Nokia Lumia 800.

aleks_pawel
02.11.13, 14:09
Skoro odblokowałeś bootloader, musisz mieć plik Fastboot. Jeżeli nie, pobierz go ze strony htcdev i zrób, jak napisałem ;)

Wysłane gołębiem pocztowym Nokia Lumia 800.

udalo mi sie odblokowac za pomocą programu All-in-one_Kit ale to co teraz piszesz i jak mam zrobic nie kumam wcale

aleks_pawel
02.11.13, 16:02
udalo mi sie odblokowac za pomocą programu All-in-one_Kit ale to co teraz piszesz i jak mam zrobic nie kumam wcale

Dodam,że robiłem to ponad rok temu i nic nie pamiętam o pliku jakim piszesz

KurczaQ
03.11.13, 10:23
Napiszę dziś poradnik :)

Wysłane gołębiem pocztowym Nokia Lumia 800.

aleks_pawel
03.11.13, 18:07
Napiszę dziś poradnik :)

Wysłane gołębiem pocztowym Nokia Lumia 800.udało mi sie.Podłączyłem tel.do kompa w trybie bootloadera w ścieżce w kompie wpisałem /fastboot oem lock/telefon wyłączylsie i właczyl i wszystko działa prawidłowo.Pobrałem androida 4.2.2 bez problemu.Ps:odblokowałem jakiś czas temu bo chciałem wgrać inny room,ale niestety nigdy nie odważyłem sie.A CO DO PORADNIKIA to napewno komuś sie przyda!!!!

KurczaQ
03.11.13, 19:21
room - ROM!

Co do poradnika, chyba jest nie potrzebny, bo to wszystko jest przebanalne nawet dla laika ;)

Zamykam.