PDA

Zobacz pełną wersję : Sensacja XE



mietek882
30.11.13, 20:45
Kilka dni temu kupiłem Sensacje XE ale za licha nie mogę jej zaktualizować...Android 4.0.3/Sense 3.6 pobiera mi aktualizację całą (~60Mb) ale przy instalacji, zatrzymuje się na jakiś 5% (na oko) i wyskakuje na wyświetlaczu czerwona ikonka androida z wykrzyknikiem...potem odpala jakby nigdy nic...restartuje się i odpala od nowa :) wcześniej posiadałem Samsunga galaxy i takich problemów nie było...HTC kupiłem z czystej ciekawości bo ta firma ma bardzo dobre opinie na forach etc.szukałem już powodu dlaczego tak się dzieje i znalazłem tylko to że prawdopodobnie mam za mało pamięci wewn. w telefonie ale wolnego jest ponad 500Mb wiec to chyba nie to...próbowałem i wracać na ustawienia fabryczne i wyciągać kartę SD...nic nie pomogło dalej to samo..czyżby to wina oprogramowania? czy aktualizacja jest wadliwa?!? Będę wdzięczny za każdą pomoc ;)

KurczaQ
01.12.13, 14:47
Zobacz tutaj (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2090570) :)

mietek882
01.12.13, 18:47
słaby jestem z angielskiego ale w końcu jest tłumacz google :D narazie nie kminie o co tam chodzi ale ściągam ten plik z tego linku :P, w każdym razie dzięki za zainteresowanie :D ...a można wiedzieć tak na chłopski rozum co to może być, dlaczego tak się dzieje?! z góry sorki że tak pytam nie jestem dobry w te klocki :P

KurczaQ
01.12.13, 22:25
HTC to Android, a ten to jedna wielka dziura. Może coś pobrałeś, może jakiś poprzedni problem w aktualizacji i jest jak jest ;) Wgranie RUU to najlepszy sposób aktualizacji ale pamiętaj - wszystko co masz w komórce zniknie :)

mietek882
01.12.13, 22:35
oo dzięki wielkie w końcu ktoś napisał krótko, zwięźle i na temat :) jeszcze raz dzięki ;)

mietek882
09.12.13, 10:23
Zamieszczam zdjęcie tej ikonki :D


http://img39.imageshack.us/img39/1008/4cq0.jpg

KurczaQ
10.12.13, 16:18
Uwaga, uszkodzony soft ;) - dajesz RUU :)

Tak, wysłałem to z Lumii i tak, uwielbiam ten system.

mietek882
10.12.13, 21:24
przepraszam ale czy mógłby ktoś znaleść mi odpowiedni RUU dla polskiego romu z sieci Plus? ...jeszcze raz przepraszam zielony jestem :D ale z RUU już sobie powinienem poradzić...z góry dziękuję :)

KurczaQ
10.12.13, 23:56
Jutro sprobuje stworzyć tu encyklopedie RUU wiec wystarczy poczekać :)

Tak, wysłałem to z Lumii i tak, uwielbiam ten system.

mietek882
11.12.13, 13:47
super...to czekam z niecierpliwością :D ...skąd i gdzie szukać ruu, żeby były pod polskie sieci :D

KurczaQ
11.12.13, 23:23
Jednak padłem trupem, jutro się tym zajmę choć według mnie szukanie softu z brandem jest bez sensu - wystarczy europejski wariant ;)

Tak, wysłałem to z Lumii i tak, uwielbiam ten system.

mietek882
31.12.13, 10:51
problem naprawiony...jednak port USB robi wielka roznice zmienilem port i RUU zadzialalo :) juz aktualizacja chodzi nie wyskakuja zadne bledy etc. dzieki wszystkim za odpowiedzi bez nich nie mialbym chyba mottywacji zeby szukac dalej i bawic sie z tym :D dzieki jeszcze raz i pozdrawiam :)

Lukasz10_2004
03.01.14, 16:59
moze mi ktos wytłumaczyc o co chodzi z tym zmienieniem portu i RUU bo mam ten samo problem a nierozumiem i nieumiem jak to zrobić

mietek882
08.01.14, 13:03
po prostu zmień port usb...czyli podłącz kabel do innego usb...najlepiej taki co wychodzi bezpośrednio z płyty głównej czyli z tyłu obudowy...mi właśnie po takiej zmianie portu zadziałało RUU i przebiegło wszystko pomyślnie :)