PDA

Zobacz pełną wersję : Dobór słuchawek do HTC HD2



Adrian1314
07.01.11, 20:16
Witam.
Mam problem z doborem słuchawek kanałowych lub dousznych do mojego HTC HD2.
A mianowicie... Z rożnych źródeł wiem ze te marki są najlepsze:
Creative, Sennheiser, NuForce, Sony, Shure, AKG, Skullcandy, Koss.

Jakie warunki muszą spełniać:
-Najważniejsze żeby były dedykowane pod HTC lub do nich pasowały , oddawały maksymalnie cały dobry dzwięk z HTC. Tzn: super bassy, czystość dzwieku, bardzo glosne, głęboki dzwiek.
-Muszą być kanałowe lub douszne chodzi mi o te z gumkami.
-Cena do max 100zl. Na razie nie chce nic wiecej inwestować.
-Wytrzymałe, ładne , firmowe.

Przypominam ze maja być pod telefon HTC HD2.

maniek9611
07.01.11, 20:34
Przypominam ze maja być pod telefon HTC HD2.

Hd2 ma wyjście audio 3,5mm także nie będzie z żadnymi problemu :P

Polecajcie

lakikwap
07.01.11, 20:46
Ja z chęcią bym kupił bo te ory. są naprawde kiepskie :(
ale musze mieć pilota, a to chyba niemożliwe żeby inne działały?

maniek9611
07.01.11, 20:54
a to chyba niemożliwe żeby inne działały?

możliwe możesz podłączyć własne słuchawki, nikt nie zmusza słuchania muzy na dołączanych w zestawie :P

lakikwap
08.01.11, 01:57
maniek9611 ale ja chce takie z pilotem, dla mnie to jest konieczność :-*

macpys
08.01.11, 10:15
witam

ja używam słuchawek bezprzewodowych JABRA STREET
jakość dźwięku bardzo dobra
działa wszystko co oferuje HD2

http://www.jabra.com/Sites/Mobile/PL-PL/Products/Pages/JabraBT3030.aspx

kodowany link to nie jest url!!! dla przypomnienia #######

Kaoss
07.02.11, 22:21
Słuchawki które HTC dodaje w komplecie biją na głowę jakością dźwięku ten badziew dołączany do ajfona.
Jesli chcesz lepiej to Koss PortaPro lub SportaPro (nie tak rozdzielcze ale lepszy basior) z dousznych Shure będą jak najbardziej OK ale za 100 zł to chyba tylko opakowanie i kabelek do nich dostaniesz. Shure najslabsze to 100 euro a dobre 200-250 euro.
Aha - doskonałą opcją do samolotu/pociągu/autobusu/metra/ na zatłoczone ulice są słuchawki z redukcją hałasu zewnętrznego. Wiele firm je produkuje, żadna nie zbliżyła się jakością do Bose. Tylko takie słuchawki kosztują więcej niż HTC HD2. :)

bartass127
07.02.11, 22:55
Polecam Sennheiser cx 100 II, mam, slucham, polecam ;)

Kaoss
07.02.11, 22:58
A pewno - Senheisser to zawsze solidna marka. Byle czego nie wypuszczą.

Zwierzu
09.02.11, 10:18
Własnie zamowilem, 2 pary Motorolla S9 niedlugo napisze co sa warte.

Pozdro

norberts
09.02.11, 21:17
s9 mają kiepski dzwięk. Ogólnie polecam jw. senheiser lub sony. Czym większe tym lepszy dzwięk .... w granicy rozsądku rzecz jasna. :P

Zwierzu
10.02.11, 15:50
s9 mają kiepski dzwięk. Ogólnie polecam jw. senheiser lub sony. Czym większe tym lepszy dzwięk .... w granicy rozsądku rzecz jasna. :P


To twoja opinia ja mam dwie sztuki i biorac pod uwage ze sa bezprzewodowe dwiek jest bardzo dobry (lepszy niz na oryginalnych przewodowych).
Oczywiscie ze czym wieksze tym lepszy ale to maja byc sluchawki do podrozy metrem czy pociagiem do biegania czy na silownie. Najpierw jest kwestia do czego to ma byc, zresta nikt rozsadny nie bedzie kupowal kobylastych sluchawek do telefonu:)

lakikwap
12.02.11, 02:25
tymi s9 bez problemów będzie można zmieniać utwory ?
jak ktoś ma je już może napisać czy są wygodne i nie za ciężkie? jak na słuchawki blue to wyglądają fajnie i delikatnie

Zwierzu
12.02.11, 15:14
Słuchawki s9 sa naprawde rewelacyjne jakosc i wykonanie super!!! utwory mozesz zmieniac ,sciszac dawac glosniej, odbierac i wylaczac polaczenia (maja wbudowany mikrofon).
Nic nie konfigurujesz po prostu dziala cena jest wysoka ale cos za cos nie bedziesz zawiedziony gwarantuje mam dwie pary.

Co do wygodny nigdy lepszych nie mialem biegam w nich cwicze na silowni sa naprawde wygodnie nie spadaja.

Kron
09.03.11, 21:14
Witajcie
zastanawiam się nad kupnem słuchawek a-Jays four. Do tej pory korzystałem z E150 (HTC) ale dwukrotnie przestała mi działać jedna słuchawka (prawa), głośność też nie była rewelacyjna. Czy ktoś z Szanownych korzysta/ł/a z Jaysów, w szczególności interesuje mnie czy działa pilot i mikrofon?

javelin
10.03.11, 10:57
Ostatnio korzystałem z zestawu Bluetooth Nokia BH-103 i byłem z nich baardzo zadowolony. Głębokie basy ale i wyraźne tony wysokie. Do tego lekkie i nie plątają się. Wygodnie leżą w uszach i odcinają bardzo dokładnie dźwięki zewnętrzne. No ale.... zawsze jest jakieś ale. Po dwóch tygodniach przestały działać i nie chciały się naładować. Na chwilę obecną są zgłoszone na gwarancji. Może to tylko ten konkretny egzemplarz. Jeżeli chodzi o zależność cena/jakość/wygoda wg mnie są rewelacyjne.