PDA

Zobacz pełną wersję : Starsze sense :)



Chinaman
05.12.13, 22:36
Witam! jest możliwość przeniesienia sense 3.6 konkretnie to launcher (Rosie.apk) lub starszego na JellyBean z sense 4.5 aka 4+ ?? rom to ViperS 3.1.4 . I jeszcze jedno pytanie jak nazywa się launcher z sense 5 ? żadnego rosie nie ma w system/app ;) pozdrawiam

KurczaQ
06.12.13, 12:01
Nie. Sense nie da się przenosić bo jest zbyt mocno wplecione w system, dlatego też samej nakładki nie da się urochomić na innych telefonach :)

Wysłane gołębiem pocztowym Nokia Lumia 800.

Chinaman
06.12.13, 15:07
A szkoda, :( no nic pozostaje czekać na dobry rom z sense 5...

KurczaQ
06.12.13, 19:56
Czy ja wiem? Sense 4.1 jest bardzo ładne, na pewno ładniejsze niż 5 czy 2.3 ;)

Chinaman
06.12.13, 22:46
Tak naprawdę wszystko zależy od tapety xD sense 5 z ciemna tapeta wygląda elegancko a z jasna jak mały-niedorozwój a w sense 4.1 jest podobnie chociaż "nie odczepiony dock do rogów" mi się podoba ;) O sense 2.1-3.5 nawet nie mówmy... pamiętam jeszcze sense jakby 1.0 manile 3D z Touch HD i HD2. Własnie nie rozumiem czemu HTC zrezygnowało z "tego czegoś" co przechodziło od manili do sense 3.6 w 4 brak efektów 3d :( a w sense 5 to już kompletne :( :( płasko, sztucznie, brzydko, luźno tyle xD

KurczaQ
07.12.13, 13:58
TouchFlo 3D było piękne :)

Tak, wysłałem to z Lumii i tak, uwielbiam ten system.

Chinaman
07.12.13, 14:52
Pamiętam jeszcze jak miałem HTC Prophet, na XDA było pełno WM od 5.0 do 6.5 z Touchflo 2D albo z Titanium UI... Później Galaxy mini :( Zawiodłem się był wolniejszy niż 200 mhz prophet xD Dopiero po zainstalowaniu cm 7.2 i OC do 8xx mhz to coś dało ;) Nareszcie Leonek to było piękne Manila 3D i szybki procesor, WP 7.8 i działało pięknie. Teraz Sensation i dalej wierze w htc że robi dobrze telefony :)

KurczaQ
08.12.13, 00:16
Android jest największym problemem HTC, a nowy WP, mimo że świetny, nadal nie pozwala na popis HTC w kwestii graficznej :)

Tak, wysłałem to z Lumii i tak, uwielbiam ten system.

Chinaman
08.12.13, 21:28
Htc już próbowało zrobić dodatek sense do WP 7 ale wyszło obrzydliwie ;( może jeszcze coś wymyślą :? Chciałbym zobaczyć HTC ONE z WP 8.1 i z nakładką sense oczywiście taką podchodząca pod kwadraty i ruchome kafelki. Android jest niestety oczywiście w mojej opinii bez nakładki Sense jest okropny! Zawsze podobały mi się możliwości androida kiedy byłem przy HD2 ale jak wszedłem w świat androida to już przestało mi się to podobać chcesz coś zmienić? NIE! producent tego zakazuje. Chcesz mieć root? Utrata gwarancji. "Niby otwarty system"... Chyba najbardziej trafionym pomysłem by było połączenie Sense+Windows Phone z lekką nutką androida oczywiście dla HTC które niestety bankrutuje :( Najbardziej nienawidzę "Hejterów" którzy uważają ze android jest najlepszy... -_-

Vinrael
08.12.13, 23:17
Utrata gwarancji przy rootowaniu to nie konieczność. Przypominam sobie kilka przypadków, gdy było inaczej...
ASUS. Sam udostępnia narzędzie do rootowania urządzeń. Do tego daje narzędzie do zdejmowania roota. W wypadku uszkodzenia tabletu nie z winy użytkownika, po przywróceniu roota (o ile Ci się uda) dalej zobowiązuje gwarancja. Oczywiście, nie w skrajnych przypadkach - na przykład gdy usmażyłeś Tegrę na taktowaniu 3,6GHz przy niestandardowym ROMie, ale pomimo wszystko udało Ci się wgrać roota - wtedy gwarancja nie jest akceptowana z racji znacznej ingerencji użytkownika. Normalne...
HTC. Owa firma miała plany sprzedawać swoje słuchawki ze standardowo odblokowanym bootloaderem.
ZTE. Owa firma dostarcza automatycznie zrootowane słuchawki (by the way ostatnimi czasami mam dużo kontaktu z telefonami tej marki, i muszę przyznać że za tą cenę są naprawdę świetne!).

Często też zmiany są ograniczane nie przez producenta słuchawek, a przez sieci komórkowe, które wgrywają swoje wersje brandowane, które są ograniczone bardziej niż iOS...

KurczaQ
08.12.13, 23:38
Toć WP to ładny system i jak w przypadku Nokii, narzędzia HTC powinny być piękne i pasujące do UI... Nie jak na Mozarcie skopiowane z Androida :|

Tak, wysłałem to z Lumii i tak, uwielbiam ten system.

Chinaman
09.12.13, 19:44
No dobra masz racje ale niektórzy np. pan Mietek z Krakowa kupi sobie takiego HTC który ma super-zabezpieczenia a nie che stracić gwarancji i nie umie ściągnąć S-ON to co ma zrobić? ok ale nie ważne można zamknąć temat ;)

KurczaQ
10.12.13, 16:16
Chodzi mi o narzędzia w sklepie Windows ;) no to zamkne będąc na PC :)

Tak, wysłałem to z Lumii i tak, uwielbiam ten system.

kinx
08.01.17, 19:16
Dla mnie lumia też świetna
Pozdrawiam

Amzun
10.01.17, 10:04
Proszę cię! Lumia to był straszny niewypał. Jest projekt nowej Nokii. Nie jestem na bieżącą z nokią, Microsoft chyba sprzedał tę markę tak? Jak widziałem parametry i cenę nowej nokii to nic nadzwyczajnego. Raczej nie będzie żadnego wejścia, co najwyżej kupią to ludzie z sentymentem do marki... Przy czym jest to już moim zdaniem zupełnie inna marka, niemająca nic wspólnego z tamtą Nokią, która kiedyś była niezastąpiona