PDA

Zobacz pełną wersję : HTC Desire X problem z odtwarzaniem filmów



Kavi
17.12.13, 21:23
Witam.
Jestem posiadaczem HTC Desire X od kilku miesięcy i do tego czasu byłem z niego zadowolony. Co prawda, dalej jestem lecz przeszkadza mi problem z odtwarzaniem filmów.
Już przechodzę do rzeczy. Jakiś czas temu zepsuł mi się laptop i zostałem zmuszony do oglądania filmów i seriali na telefonie. Więc wchodzę na ulubiony serwis z filmami - kinomaniak - i tu wielkie zdziwienie, bo film strasznie tnie. Nie zatrzymuje się odtwarzanie, idzie płynnie tylko strasznie klatkuje.
Na początku myślałem, że telefon nie może ładnie odtworzyć długiego filmu. Jednak, okazało się iż na youtube bez żadnego problemu odtwarza ponad godzinne filmy. Więc już nie wiem w czym problem.
Dodam, że oglądam połączony z szybkim wifi więc winę internetu też można wykluczyć.
Czy jest jakaś możliwość zaradzeniu temu?
Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Vinrael
17.12.13, 21:34
Jedyną opcją jest wgranie filmu na kartę SD i odpalenie programem pokroju MX Player. Program na prawdę bardzo zacny, odtwarza większość formatów filmów i potrafi dopasować zdecydowaną większość napisów.
Ewentualnie spróbuj innego mirrora - z innym playerem, żeby sam player zajmował mniej miejsca w pamięci podręcznej, bądź staraj się ubić przed oglądaniem wszystkie programy w trayu - często potrafi pomóc ;)

Kavi
17.12.13, 22:15
Po "ubiciu" programów, skorzystanie z innego playera i przeglądarki wszystko działa pięknie, nawet lepiej niż się spodziewałem po możliwościach telefonu jeśli chodzi o jakość. :D
Bardzo dziękuje za pomoc!

Vinrael
17.12.13, 23:42
Proszę bardzo ;)
Zamykam!