PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Facebook'iem po aktualizacji



aslan
25.12.13, 14:00
Witam,
czy ww problem występuje również u Was? Wczoraj wieczorem po ostatniej aktualizacji Facebook'a nie mogę w ogóle uruchomić aplikacji. Pojawia się ciemny ekran, który po kilku sekundach znika i wraca do menu. Restart telefonu nie pomaga. Nie chciałbym odinstalowywać aplikacji i instalować od nowa, żeby nie musieć od nowa wiązać kontaktów..
Pozdrawiam

kasier
25.12.13, 14:20
Widzę u Siebie w telefonie że jest dostępna aktualizacja, tak więc już sprawdzam jak to u mnie działa.

EDIT: Zaktualizowane, i wszystko działa jak należy prawidłowo

Phen0mable
25.12.13, 18:32
ja od versji 3,7 nie moge napisać nic w inboxie na mobilnym internecie. Wczoraj przyswzła aktualizacja 4.0 i dalej tak samo. ... szukam stock softa żeby go sflashować i zobaczyć czy to pomoże ..

Vinrael
26.12.13, 19:05
Nie lepiej zamiast wracać do stocka spróbować odinstalować aktualizacje w Ustawienia -> Aplikacje -> szukasz aplikacji -> Odinstaluj aktualizacje?
U mnie na tablecie zadziałało ;) Miałem ten sam problem...

Phen0mable
26.12.13, 21:51
hahaha próbowałem tego od razu :) Smatrfona mam od wielu lat :) Znam ten trik z odinstalowaniem ;-)

Vinrael
27.12.13, 02:28
Jeśli działało na wcześniejszej wersji, a nie działa na tej, to odinstalowanie aktualizacji powinno rozwiązać problem - pod warunkiem, że nie update'ujesz później, i zostajesz na wcześniejszej wersji.
A opcja odinstalowywania aktualizacji jest 'ficzerem' dopiero od Androjuda... yhm, Androida 4.1, więc tutaj nawet wieloletni staż ze smartfonami nie ma nic do rzeczy ;P

Phen0mable
27.12.13, 23:41
to co zatem kolego proponujesz ??

Vinrael
28.12.13, 00:37
Facebook Messenger? x)

Phen0mable
28.12.13, 15:16
ale też u mnie nie działa na mobilnym internecie ...

aslan
29.12.13, 03:02
jest i kolejna aktualizacja i...nadal to samo. Tym razem włączał się ekran powitalny i po chwili znowu wracało samo do menu. Odinstalowałem aktualizacje i działa, ale jednak po coś one są i widać gołym okiem, że jest mniej płynnie.

EDIT: zainstalowałem FB jeszcze raz i... wszystko znowu działa jak powinno ;)