PDA

Zobacz pełną wersję : Uwaga na htc one przy zakupie



porazka
28.12.13, 10:26
Witam użytkowników, historia, która mam, myślę że będzie przestrogą, decydując się na zakup htc one byłem na większości forum dotyczącym telefonów... myślałem że to dobry wybór...doświadczenie pokazało że byłem w dużym błędzie....do rzeczy.
w chwili zakupu u operatora i włączeniu telefonu w domy nie działał aparat (totalna zielen i mieszanie kolorów)- zawsze sprawdzajcie do końca z włączeniem wszystkich funkcji aparatu zanim podpiszecie umowę-- potem czekałem miesiąc na wymiane telefonu na nowy

drugi nowy htc one - owszem kamera działała ale kręcenie filmów wykazywało dziwne czarne pasy , mrużenie i jakość tragedia ( porównywałem z htc 500)-- dodatkowo co ważne i zwracajcie na to uwagę to szczeliny przy łączeniu obudowy .

następny serwis (drugi)-- szczelinę skleili, ale uznali że apart nie ma błędów..... paczkę dostarczył operator P4, sprawdziłem przy nim aparat pokazałem jak działa htc 500 i sam stwierdził ze htc one ma wadę i występują czarne pasy,

trzeci serwis- dwa miechy już bez telefonu--- ok. uznają wymieniają aparat i wysyłają......lecz nie udało im się zamknąć prawidłowo odudowy i mam szczeline wykrzywiającą ekran przy przyciskach głośność..

chciałem zrezygnować z htc u Play--- nic z tego umywają ręce i płać abonament
Pisze do Htc Polska--- cisza ----pismo dziękujemy za kontakt

Tak wiec od kupienia telefonu w październiku do dziś nie wykonałem żadnej rozmowy. Radzę mocno zastanowić się nad zakupem tego modelu, ja żałuję.

Phen0mable
28.12.13, 15:12
wiesz w innych krajach Europy takie rzeczy nie mają miejsca ...

Snooo
08.01.14, 20:10
Luknij na moj post o martwym pikselu na ekranie, kolego ;)