PDA

Zobacz pełną wersję : HTC desire 500 - kilka pytań



Marek999
03.01.14, 23:57
Witam!

Czy da się jakoś przestawić menu aplikacji aby przewijało się w prawo a nie w dół? czy można jakoś zmienić jego tło? czy dostępny jest w jakiejkolwiek formie, dawny sposób odblokowania klawiatury za pomocą pierścienia a nie dennej kłódeczki?

spodziewam się odpowiedzi 3xnie ale proszę o potwierdzenie.


pzdr

kasier
04.01.14, 15:46
Na stock nie, ale możesz zainstalować jakiegoś launchera i wtedy ustawiaj do woli

adr2
12.01.14, 23:29
Witam
Mam problem z desire 500 a mianowicie nie mogę zmienić aparatu z przód na tył
.Dodam że próbowałem tak jak w instrukcji i nie da rady.A w ustawieniach nigdzie nie ma

kasier
13.01.14, 09:45
Standardowo chyba włączasz aparat i tam masz ikonki do zmiany na aparat przód i tył oraz zdjęcia i film :)

KurczaQ
23.01.14, 08:19
Witam
Mam problem z desire 500 a mianowicie nie mogę zmienić aparatu z przód na tył
.Dodam że próbowałem tak jak w instrukcji i nie da rady.A w ustawieniach nigdzie nie ma




Jeden problem, jeden temat.





Tak, wysłałem to z Lumii i tak, uwielbiam ten system.

Lekusiek
21.02.14, 02:10
Witam,
Mam problem w następującej kwestii Bardzo cicha jakość dźwięku w nagrywanych filmikach, ktoś mógłby coś poradzić? :)

Vinrael
23.02.14, 01:02
Dobra. Jako, że od jakiegoś czasu owy telefon posiadam (i urywa różne części ciała jak na 790 złotych polskich nowych - mówię o nowiutkim telefonie z pudełka) odpowiem dumnie :)
Jeśli chodzi o menu przewijane w prawo, zmiana blokady i tła listy aplikacji - zainstalowanie innego launchera niż HTC Sense. Czy jest sens, nie wiem (i tak się i to znudzi), ale na pewno się da tym sposobem.
Zmiana aparatu z tylnego na przedni - trzeba przesunąć palcem od prawej krawędzi ekranu do dolnej krawędzi. Było w samouczku jako pierwszy i ostatni krok ;P
Bardzo cicha jakość dźwięku... Bardzo cicho czy bardzo słabo słychać? Tak czy inaczej polecam zdjęcie obudowy i przeczyszczenie dziurki mikrofonu. I nie zasłanianie jej podczas nagrywania filmów ;)

BG56
03.03.14, 12:49
Witam
W moim HTC Desire 500 mam problem z odbieraniem połączeń przy użyciu zainstalowanych callerów typu : BIG-Full Screen Caller ID, Full Screen Caller ID PRO, HD Full Screen Caller ID Pro, Ultimate Caller ID Screen HD - we wszystkich tych programach nie działa klawisz odbierz. Wyświetla się informacja, że odbiór jest zablokowany przez systemowy program połączeń.
Czy ktoś wie co jest przyczyna takiego stanu i czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu.

Vinrael
03.03.14, 19:57
Trzeba przyznać aplikacji prawa roota, aby umożliwić jej odblokowywanie ekranu. W innym wypadku raczej nie będzie działać...
To moja teoria, w praktyce może być inaczej.
Albo - teoria #2 - wyłączyć dialer HTC?
Albo - teoria #3 - zmienić nakładkę, bo Sense wymusza ten dialer?
Serio, nie mam pewności, który pomysł jest tym właściwym. Musisz popróbować ;)
Sam telefon jest nowy, wyszło raptem parę custom-romów z podstawowymi funkcjami... Ponieważ sam telefon na dzień dzisiejszy jest świeżutki i nie da się w znaczący sposób poprawić prędkości jego pracy. Choćby dlatego, że nie ma sensu, kiedy telefon i 99,9% aplikacji działa na nim świetnie.

PillowSillow
30.03.14, 20:05
Cześć. Jestem użytkownikiem HTC Desire 500 i mam pytanie odnośnie plików pobranych przez bluetooth. Niektóre pobrane pliki nie wyświetlają się, wyskakuje trójkąt z wykrzyknikiem. I teraz mam pytanie odnośnie usunięcia tych uszkodzonych plików. Wejście w nie, przytrzymanie uaktywnia jedynie funkcję Otwórz i Szczegóły. Po podłączeniu USB komputer nie wykrywa żadnych pobranych plików, nie widzi ich. Macie jakiś pomysł?