PDA

Zobacz pełną wersję : Pilnie potrzeba pomoc ! HTC Explorer ( Pico )



edysiia
09.01.14, 12:12
Wczoraj chciałam oczyścić cały telefon, wzięłam przywrócenie ustawień fabrycznych po czym telefon się wyłączył, włączył się do momentu wyświetlenia logo HTC i koniec. Telefon nie reaguje na wyłączenie guzikiem, trzeba wyciągnąć baterie. Próbowałam kilkakrotnie go włączyć i nic. Włączyłam ekran systemowy i tam ponownie wzięłam przywrócenie ustawień fabrycznych, myślałam że to po pomoże ale niestety. Telefon był włączony całą noc i dalej bez rezultatów. Dziś na stronie HTC pisałam z kimś od nich, osoba ta wie tyle samo co ja... po półgodzinnej rozmowie Pani od HTC stwierdziła że zostaje już tylko serwis... problem polega na tym że nie mam na to czasu. Dziś muszę telefon oddać. Czy ktoś może mi jakoś pomóc ? Może trzeba wgrać nowego roma ? Niestety ja kompletnie się na tym nie znam i nie ma nawet kto mi pomóc.
Dodam jeszcze tylko, że telefon ładuję się normalnie, jednak gdy jest podpięty pod komputer to nie jest wykrywalny.

MatrixSTR
09.01.14, 19:04
W telefonie był wgrany oryginalny soft? Czy mał jakiś zmodyfikowany, albo był rootowany?

edysiia
09.01.14, 19:19
W telefonie jest oryginalny soft.