PDA

Zobacz pełną wersję : Licznik sumy czasu rozmów - wychodzących, przychodzących



mw110
08.01.11, 12:43
Witam, może to głupie ale nie mogę znaleźć licznika czasu rozmów a konkretnie sumy takich czasów. Nie wiem ile wydzwoniłem i nie ukrywam że to trochę kłopotliwe. W innych fonach taki licznik zawsze był a HD2 chyba nie ma a może ja nie mogę tej funkcji uruchomić ? bo się nie znam ? A może potrzebny do tego jakiś programik ? Proszę o pomoc.

kraik
08.01.11, 12:51
START---- ustawienia ----- dane telefonu------ informacje o oprogramowaniu ---- i na dole masz Użycie ;-)

maniek9611
08.01.11, 12:59
START---- ustawienia ----- dane telefonu------ informacje o oprogramowaniu ---- i na dole masz Użycie ;-)

mu chodzi o kasowany, na czacie z nim rozmawiałem :P

może coś w rodzaju DKToday, tylko nie wiem czy na tym modelu to będzie działać ze względu na Manilkę, chyba że ktoś widział coś innego 8)

mw110
08.01.11, 13:05
dokładnie tak - licznik musi mieć opcje zerowania

maniek9611
08.01.11, 13:14
http://pdaclub.pl/forum/leo/jak-zresetowac-licznik-polaczen/

mw110
08.01.11, 13:37
nie działa

maniek9611
08.01.11, 13:43
nie działa

Tak myślałem bo to stara aplikacja ale może ktoś o czymś innym słyszał o podobnym działaniu albo coś w rodzaju SPB Wireless Monitor tylko dotyczący połączeń :)

Xander G.
09.01.11, 02:21
podepnę się troszkę pod temat i zapytam czy te użycie co jest pokazane w "Dane telefonu" to jest licznik rozmów wychodzących i przychodzących ? bo ja mam fona 2 tygodnie i pokazuje 50 godz. a wątpię aby tyle było.
czy liczy się również czas połączeń 3G/EDGE ?
pozdr.

maniek9611
09.01.11, 10:52
podepnę się troszkę pod temat i zapytam czy te użycie co jest pokazane w "Dane telefonu" to jest licznik rozmów wychodzących i przychodzących ? bo ja mam fona 2 tygodnie i pokazuje 50 godz. a wątpię aby tyle było.
czy liczy się również czas połączeń 3G/EDGE ?

A nie kupiłeś przypadkiem używany telefon?

Xander G.
09.01.11, 13:48
podepnę się troszkę pod temat i zapytam czy te użycie co jest pokazane w "Dane telefonu" to jest licznik rozmów wychodzących i przychodzących ? bo ja mam fona 2 tygodnie i pokazuje 50 godz. a wątpię aby tyle było.
czy liczy się również czas połączeń 3G/EDGE ?

A nie kupiłeś przypadkiem używany telefon?

tak używany, ale z ENG romem i zmieniałem najpierw na 3 polskie a potem wróciłem na org ze strony producenta i spolszczenie ze strony sunnysoft
więc ze 4 razy rom miałem zmieniany
a ten czas który tam liczy to na 100% tylko rozmowy ?

maniek9611
09.01.11, 13:51
Tak, powyżej zamieściłem link do tematu na pdaclubie i tam wyraźnie piszą że się nie kasuje i możesz 100 razy zmieniać rom. Dzisiaj np. ponownie zmieniałem i także się nic nie zmieniło - nie liczy od 0.