PDA

Zobacz pełną wersję : bateria htc :(



radzio
09.01.14, 23:27
Witam :) jestem tu nowy swojego htc nabyłem we wrześniu czyli 3 miesiące temu ;) wcześniej miałem tylko nokie. przesiadka i to spora ;D ale szybko sie przestawiłem tel super wykonanie i cała reszta tylko ma jedna wadę i to poważną!!! bateria kompletana porażka mi nie wytrzymuje 7 godzin niknie w oczach dosłownie i tona właczonym trybie oszczedzania!!!!! tel jet 24 na dobe podpięty do neta w drodze od pracy słucham muzy zajmuje to godzinę i siedzę na GG w pracy tylko na przerwie i po południu już bateria zdycha:(:(:(:(:(:( muszę chodzić z ładowarka zawsze!!!! i tu mam pytanie czy to norma czy tylko mój jest taki??? trefny. Mam go ubezpieczonego wiec mogę oddać ale chciałem sie wcześniej podpytać was drodzy forumowicze

bombelpmr
09.01.14, 23:38
Musisz mieć jakiś trefny egzemplarz.... :( Ja neta nie wyłączam, działa non stop, smsów może z 5 rozmów do pół godziny, trochę internetu, facebooka, podobnie jak ty muzyka ok. godziny i dwa dni wytrzymuje i jeszcze ok. 25% zostaje....A po jednym dniu ostrego użytkowania mam ok 40% baterii. Więc lepiej na gwarancję oddaj.

Phen0mable
10.01.14, 15:58
spróbuj factory reset i potem nic nie instaluj. Możliwe że wasz jakąś trafną aplikacje zainstalowaną. Po drugie nie trzymaj telefonu na ładowarce. Po resecie android potrzebuje około 5 dni aby rozpisać sobie zużycie baterii. Czyli tak. Naładuj go do 100% zresetuj i używaj aż padnie całkiem. Znów naładuj i używaj aż padnie i tak minimum 5 razy. Zobaczysz że się poprawi ..

radzio
11.01.14, 21:55
Dzięki panowie :) nie będę nic kombinował jutro oddam na gwarancje od początku mijałem problemy z baterią. wiec niech wymieniaj na nowy!!!

Phen0mable
12.01.14, 16:23
no tak najlepiej .... Poddać się i iść na łatwiznę :)

radzio
19.01.14, 23:24
witam :) dziś odebrałem swój tel z naprawy.... tzn się nie mój stary ale kompletnie nowy :) zobaczymy jak ten będzie się sprawował dziś już formatowałem bateryjke 1 raz :)

nzr
26.02.15, 17:22
witam :) dziś odebrałem swój tel z naprawy.... tzn się nie mój stary ale kompletnie nowy :) zobaczymy jak ten będzie się sprawował dziś już formatowałem bateryjke 1 raz :)

I jak z tą baterią? Ja właśnie dostałem z serwisu hom7 w zamian za pięciokrotną naprawę desire 500 i moja bateria wytrzymała 5h20min....

Dziś jest lepiej ale pozostało mi 17proc, a jest dopiero 16.20. Odsyłać do wymiany baterii? Czy to norma?
pozdrawiam,
Maciej

zrypeks
03.03.15, 12:23
to nie norma, bateria powinna wytrzymywać dużo dłużej.. u mnie po 30 godzin wytrzymuje

LEoPARD
05.03.15, 21:05
Witajcie,
Telefon mam od ok 10 miesięcy. Baterię ładuję już dwa razy dziennie, po odlaczeniu od ładowarki po ok 20min używania znika mi ok 10-15% baterii.
Czy po 10 miesiącach jest jeszcze szansa na oddanie telefonu w ramach gwarancji?

pittman
13.03.15, 15:31
Coś masz ewidentnie popsute.. ja bym oddał tel na gwarancje. Muszą Ci go przyjąć.

kasiastu
02.09.15, 16:01
też mialam podobny problem, zdecydowalam sie dac na gwarancje bo to jakis zart zeby telefon trzymal 5h... no ale wymienili mi cale szczescie

alicjawoj
09.10.15, 12:07
koniecznie serwis, ja ostatnio brałam HTC DESIRE 310 i to samo, tel nie chciał wytrzymać nawet jednego dnia!
no ale po 5 dniach, kiedy już zdecydowałam się na serwis, nagle przeszło mu i zaczął trzymać normalnie... nie wiem why, może to formatowanie baterii wciaż jest wymagane, a podczas zakupu mówili ze te baterie nie muszą być formatowane.. nie wiem juz sama