PDA

Zobacz pełną wersję : Nie rozpoznano urządzenia USB



bartekkk
21.01.14, 22:31
Witam!
Mam problem z podłączeniem mojego ONE'a do komputera z windowsem 7. Mianowicie podłączam go kablem USB i wyskakuje mi komunikat "nie rozpoznano urządzenia USB". Debugowanie USB już zaznaczyłem, zresetowałem telefon, zrobiłem aktualizacje komputera, najnowszy HTC Sync i nic.
Jakaś rada?? :>

MatrixSTR
22.01.14, 16:27
Kabel na pewno sprawny?

bartekkk
22.01.14, 17:13
tak, kabel sprawny, po podłączeniu do komputera i gniazdka prądowego normalnie ładuje

MatrixSTR
23.01.14, 02:46
Sprawdź dla pewności na innym kablu, albo telefonie. Bo samo to że ładuje nie oznacza jeszcze że jest w pełni sprawny.

DANKAK
04.05.14, 16:51
Witam ja z koleji mam podobny problem ale z HTC Desire 300. kiedy podłączam go do komputera przez USB nie moge znaleźć sterowników i cały czas się odłącza chociaż jest podłączony nadal kabel. kiedy zainstaluje HTC sync manager to włącza się na jakieś 2 s i znika wiec nic nie moge zrobić nawet jak próbuje jeszcze raz to sytuacja się powtarza.
prosze o pomoc bo chciała bym korzystać z internetu z komputera na telefonie

lukasz5732
16.05.14, 12:53
Proponuje spróbować na innym kompie miałem identyczną sytuacje jak wyżej tylko że u siebie zrobiłem formata bo i tak był potrzebny i teraz wszystko śmiga jak należy pozdrawiam

MikiQ
07.06.14, 13:22
Miałem taki sam problem. Na Desire Z kabel działał bez problemu. Na One łagował ale nie potrafił połączyć się z kompem. Dopiero wymiana kabla pomogła.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka