PDA

Zobacz pełną wersję : zrywanie połączen



MikiQ
20.03.14, 10:41
Witam wszystkich forumowiczów,
od momentu zakupu telefonu czyli od października mam z nim same problemy. Zrywa połączenia i w tym momencie ikona zasięgu jest pusta a po chwili wskakuje full zasięg. Najpierw składałem reklamację do T-Mobila bo myślałem że to przez te prace które prowadzili. Później przyszedł czas na serwis Regenersis. Wysłałem telefon po dwóch tygodniach przyszedł naprawiony (według historii naprawy chyba pół telefonu wymienili) ale to nie pomogło więc telefon pojechał drugi raz - tym razem wymienili płytę główną czyli chyba cały telefon bo widać że jest nowy ale to też nie pomogło. Dzieje się tak także w przypadku korzystania tylko z 2G. Czy koś mam jeszcze takie problemy z tym telefonem? W tym momencie wysłałem zapytanie do obsługi technicznej i poradzili mi żeby wymienić kartę sim ponieważ ona może powodować takie problemy - spotkał się ktoś z tym?

W starym Desire Z kiedy miałem włączone połączenie z internetem i wykonywałem połączenia głosowe to zostało ono rozłączane a tutaj dalej widnieje ikona na pulpicie - czy tak ma by?

Proszę o pomoc.

Vinrael
21.03.14, 01:04
Jeśli telefon jest jeszcze na gwarancji, idź i oddaj go. I zjedź ich jak ksiądz Kaśkę. Bo skoro już 2 razy oddawałeś, a dalej g*wno robią, to wina leży ewidentnie po ich stronie ;S

MikiQ
23.03.14, 08:39
A jak wyglada kwestia tego połączenia z internetem? Bo raz mi rozłącza a raz nie.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

MikiQ
11.04.14, 21:53
Telefon po drugiej naprawie która nie przyniosła skutku. W trakcie trzeciego pobytu zgodnie z moją prośba został wymiceniony na nowy ale w nim także występują te problemy. Po tej wymianie skontaktowalem się BOA w tmobile i uzyskałem info ze moze to być winą karty sim - czy jest to możliwe? Dzisiaj wymieniłem kartę więc zobaczymy co dalej.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Vinrael
11.04.14, 23:19
Może rzeczywiście coś skopało TMobile. Nigdy nic nie wiadomo ;) Ale nie słyszałem, żeby były takie problemy z M7.
Czekam na informację, co dalej ;)

MikiQ
12.04.14, 18:59
W dalszym ciągu problem występuje. Czy w momencie kiedy telefon jest ustawiony tylko na GSM to czy w momencie połączenia glosowego nie powinna zniknąć ikona od internetu? Bo raz znika a raz nie.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Vinrael
13.04.14, 02:21
Nie widzę powodu, czemu miała by znikać. Przetestowałem. U mnie na HTC Desire 500 nie znika.
Dopóki jest gwarancja radzę oddać na gwarancję do TMob, ale trochę ich przypilić żeby spięli pośladki i to zrobili raz, a porządnie. Niestety, sieci komórkowe mają zwyczaj olewać jak tylko mogą swoich klientów - w końcu umowa została podpisana, klient i tak musi płacić, więc oni są już zadowoleni. Czasami trzeba swoje wywalczyć. Mi wygląda to na jakąś niezgodność TMob + HTC M7, ale to tylko moje zdanie.

MikiQ
13.04.14, 13:02
No właśnie u mnie w niektórych lokalizacjach znika a w niektórych nie dlatego pytam. W poprzednim desire z za każdym razem ikona znika nawet jeżeli jestem podłączony do sieci 3G.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

mispaw
25.04.14, 22:25
Witam,mialem to samo.Dzialo sie tak po aktualizacji albo resecie systemu ,juz nie pamietam.
Pomoglo wykonanie kolejnego resetu,wszystko smiga jak nalezy ,zadnych problemow,zasieg znowu super.
Pozdrawiam.

MikiQ
30.06.14, 10:10
Kolega Vinrael miał rację. 4 razy wymieniali mi telefon na nowy aż w końcu ktoś w serwisie wpadł na pomysł i wysłał mi nie brandowany telefon. I jak do tej pory już 2 miesiąc nie ma żadnych problemów.