PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z zasiegiem



ghost1096
01.04.14, 15:10
Witam, mam problem z moim Evo 3D, a mianowicie rzadko kiedy udaje mu się złapać zasięg sieci, a gdy już to nastąpi trwa max kilkadziesiąt minut. Słuchawka ma wgranego stock'owego androida ICS. Czy ktoś wie w czym może być problem?

Szakus
01.04.14, 15:34
Również jadę na stocku i nie mam problemów z połączeniem prawie cały czas online. W jakiej sieci jesteś masz dobry zasięg ?

ghost1096
01.04.14, 16:35
sprawdzany na kilku kartach, na SG Ace nie ma problemu... jest zasięg, wszystko działa, dopiero po upgrade softu zaczęło się tak robić.
a może to wina softu? jak wgrać czystego androida stockowego?

Vinrael
02.04.14, 00:37
Spróbuj przywrócić do ustawień fabrycznych. Jeśli nie pomoże, to nie zaszkodzi ;P

ghost1096
02.04.14, 01:47
właśnie o tym samym pomyślałem, dodatkowo przeczytałem taką poradę w innym wątku na forum, jednak HR i niestety ale to nadal nic nie daje... może jakieś jeszcze pomysły?

edit:
a czy ma jakiś wpływ na słuchawkę to, że jest to soft PLAY, a ja siedzę obecnie w UK? właściciel Evo mówi, że wcześniej nie miał takiego problemu? @Szakus @Vinrael co sądzicie?

Vinrael
02.04.14, 16:10
Soft nie powinien mieć tu nic do gadania.
AFAIR nawet w stanach mogłem korzystać z HD2 na normalnym polskim sofcie, i telefonie w zakresach GSM (chociaż dalej nie ogarniam zakresów telefonii komórkowej.. ;E).
Zostaje wgranie softa od nowa. Jak będę miał więcej czasu, to wkleję jakiś poradnik z XDA.

unfair
06.08.14, 13:38
Ja miałem podobny do was problem, ale jak zresetowałem fona i wyciągnąłem baterię to pomagało.