PDA

Zobacz pełną wersję : HTC Desire X padł przez noc



kogsky
15.07.14, 01:15
Witam wszystkich. Kilka dni temu około 1-2 w nocy jeszcze przeglądałem na nim internet i słuchałem muzyki. Bateria była dość słaba więc podpiąłem pod ładowarkę (stan nieco mniej niż 10%). Kiedy już na dobre szedłem spać bateria była w stanie ok 5% więc odpisałem jeszcze na 2 smsy. Spojrzałem na telefon ostatni raz aby sprawdzić czy się ładuje (pokazywało, że bateria się ładuje) i odłożyłem go na biurko. No i przechodząc do sedna. Rano się budzę, łapię telefon, wciskam power aby odblokować ekran i nic. Telefon jak by wyłączony. Ładowanie przez 2 dni baterii nic nie dało, wyciągnięcie jej również. Smartfona nie idzie włączyć ale po przytrzymaniu przycisku power oraz przycisku podgłaszania/ ściszania telefon zawibruje 3 razy. Dioda ładowania się świeci a przy podłączaniu do komputera windows daje również potrójny dźwięk, taki jakby błednego podłączenia czy coś lecz nie wykrywa i nie da się wejść w pamięć telefonu. Telefon ma również oryginalny system, nic przy nim nie grzebałem. Dodam, że telefon nie zaliczył żadnego upadku ani nie został zamoczony. Mam go dopiero nieco ponad miesiąc więc mocno dbam niego bo na ekranie nie ma najmiejszej ryski. Liczę na waszą pomoc bo nie mam pojęcia co robić. Dziękuję.

abmser
23.03.15, 11:28
Ładuj tak długo, aż załapie w końcu. Ja tak miałem w moim 8s.