PDA

Zobacz pełną wersję : żywotność obudowy



spychu1993
02.08.14, 22:34
Siemka, mam pytanie odnośnie żywotności obudowy i wyświetlacza. Mam htc one od 6 miesięcy. Już pierwszego dnia pojechałem od sklepu z telefonem i kupiłem protektor poliwęglanowy na wyświetlacz oraz plastikową, czarną, sztywną obudowę abym mógł sobie bez obaw kłaść telefon na każdej powierzchni. Po kilku miesiącach i zużytych nakładkach na ekran doszedłem do wniosku, że nie ma to sensu. Nakładka szybko się rysuje i brudzi. Postanowiłem zostawić nagie szkło i była to dobra decyzja, bo ekran wygląda o wiele czyściej, łatwo się go czyści i błyszczy. W końcu jest to kolejna generacja z serii gorilla glass. Teraz po kolejnych 2 miesiącach ściągnąłem obudowę chroniącą i doszło do mnie jaki ten telefon jest ładny i w ręce wydaje się być bardziej ergonomiczny.

Czy jest tu ktoś, kto od samego początku obcowania z HTC ONE nie używa(ł) żadnej obudowy? Chciałbym wiedzieć czy aluminium łatwo chwyta rysy. Teraz np. go ładuję (bez obudowy) i położyłem na miękkiej nawierzchni ale co z trzymaniem telefonu w kieszeni np. z monetami lub kluczami? (staram się tego nie robić ale czasami zapomnę i wpadnie mi telefon w złą kieszeń ).

Naprawdę szkoda mi trzymać takie monolityczne cacko w brzydkiej, pogrubiającej telefon obudowie. Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję.

Phen0mable
09.08.14, 15:44
Ja mam swój od października zeszłego roku i powiem ci że szkoło mi się wcale nie porysowało... Telefon zawsze kładę "twarzą w dół"
Aluminium natomiast wyślizgało się, szare audio z beats zniknęło a czerwone beats zostało, brzegi było ostre a teraz nie są .Nie zauważyłem żadnych rys czyś czegoś takiego... Dwa razy spadł mi na beton ale upadł na bok więc ma tam takie lekkie wgniecenie ale pilniczkiem od paznokci to zjechałem i nie widać.
Wczoraj dostałem nowy z carphonewarehouse bo w tym starym zanikał internet in WiFi w czasie rozmowy telefonicznej i różnice o których teraz napisałem od razu rzuciły mi się w oczy

spychu1993
09.08.14, 17:03
No właśnie też czytałem o tym zacierającym się logo beats audio. Większość osób pisze, że nawet sobie starli ten napis.